İYİ Parti'den üniversitelilere yönelik "İyilik Hareketi"

18.01.2023         

Yeniden başkan seçilerek güven tazeleyen İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar ve yönetim kurulu üyeleri üniversite öğrencilerine yönelik, "İyilik hareketi" başlattı. Kriter aranmaksızın yardım talebinde bulunan öğrencilere destek olacaklarını açıklayan İl Başkanlığı, "ÇOMÜ'lü öğrencilere erzak, ev eşyası giyim yardımına İYİ Parti 'İyilik Hareketi' çağırısıyla destek oldu. İYİ'ler, diğer partileri de destek vermeye çağırıyor" açıklamasında bulundu.

İYİ Parti 3. Olağan Kongresi`nde güven tazeleyerek yeniden il başkanı seçilen Selahattin yıldızlar, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İYİ Parti İl Başkanlığınca yapılan açıklamada, seçimi kazanmanın vermiş olduğu coşku ve hizmet aşkıyla ilk projelerini hayata geçirildi. Üniversite öğrencilerine yönelik destek kampanyasına İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Türk Dünyası ve Yurt Dışı Türkler Başkanı Rıdvan Uz ve Çanakkale İYİ Parti İl Başkanlığı görevine seçilen Selahattin Yıldızlar da büyük destek verdi. Her ay devam edecek olan İYİ Parti`nin "İyilik Hareketi" projesine dair il başkanlığınca yapılan açıklamada, "İYİ Parti`nin "İyilik Hareketi Başlasın" sloganıyla başlattığı sosyal sorumluluk pilot projesinde, İYİ`ler, diğer partileri de destek vermeye çağırıyor" denildi.
 
"Kriter aranmaksızın öğrencilere destek veriyoruz"
Her ay devam etmesi planlanan üniversitelilere destek projesine ilişkin yapılan açıklamada ayrıca şu sözlere de yer verildi, "İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Zişan Özaydın ve Mutlu Dibekoğlu`nun İYİ Parti adına öncülük ettiği projede, ÇOMÜ`lü öğrencilere erzak, ev eşyası giyim yardımına İYİ Parti `İyilik Hareketi` çağırısıyla destek oldu. Kısmi zamanlı ve gönüllü öğrencilerin desteğiyle, hafta içi her gün 10:00-16:00 saatleri arası açık olan, Terzioğlu Yerleşkesi, Hasan Mevsuf Spor Salonu`nda bu yardım gerçekleşiyor. Yararlanmak isteyen öğrenciler için ihtiyaç sahibi kriteri aranmaması, sadece üniversite öğrencisi olmalarının yeterli olduğu sosyal sorumluluk hareketine, 20 Aralık 2022 tarihinden bugüne kadar, İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığı bünyesinde toplanan tuvalet kağıdı, sıvıyağ, konserve gıda, çay vb. erzak ve yardım paketlerinin ilk sevkiyatı, bugün üniversiteye gerçekleştirildi."
(Yusuf Sonkurt)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER