İmralı'daki kurtarıcı mı olacak iktidara?

16.01.2022          Değerli Okurlarım;

Ben Türkiye halkına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı şikayet ediyorum.

 

Neden mi?

 

Cumhurbaşkanı: “Edirne’deki, İmralı’dakine en büyük hesabı verecek” dedi. Bu ne demek?

 

Ben bunun hafife alınacak bir konuşma olduğunu düşünmüyorum. Bunu ülkücüler kabul ediyorsa, bana göre bu suç duyurusu olmalı. Bir de Selahattin Demirtaş’ı, Öcalan’ın yanına gönderin, A Haber’de canlı yayına çıkartın. Biz de merak ediyoruz, Öcalan’a af mı geliyor? Nasıl hesap verecek? Başına bir iş mi gelecek? Ne edecekler Selahattin Demirtaş’a? Bu konuşma kulak arkası yapılacak bir konuşma değil bence. Bekleyeceğiz ve göreceğiz.

 

Bu kaçak yurtlara gelelim.

 

Neden kaçak acaba? Aşçısı var, kafa kesiyor, erkek çocuklarına tecavüz ediliyor.

 

Bunlar dışarıdan mı geliyor da bu suçları işliyor?

 

Sen gel, kayıt ettirmeden açmasına izin ver sonra gençlerimiz bu yurtlarda tecavüze uğrasın, kafaları kesilsin. 

 

Sürekli kontrol altında tutturun, baskı yapın.

 

Din dersi veriyoruz diye her naneyi yiyin.

 

Burası yurt değil, cemaatle ve  tarikatla alakası yok diyin.

 

Korkunuz nedir? Neden kayıt altına almıyorsunuz? Biliyoruz, yarın bir gün başka bir hükümet geldiğinde bunlara el koymasınlar ve bunları kapatmasınlar.

 

Buralar hücre evleri, kimseyi kontrol edemezsin. Takip edemezsin. Elini kolunu sallıyor gelecekteki İslami militanlar. 

 

Devam etsin bir mesajla binleri hareket ettirmek için. Deşifre edilmesin diye, bugünden kapalı tutuluyor. Tarikat ve cemaatlerin ismi kirlenmesin diye bunlar öğrenci yurdu değil, öğrenci evi deniyor. Bunu çocuklara anlatamazsınız. Kimi kandırıyorsunuz!

 

Bu öğrenci evlerinin tamamı tarikatların mülküdür. Hepsi yardım paraları ile alınmış ve el konulmasın diye AKP’den bile saklanıyor. Bu çağda medrese ve tarikatların ne işi var? Binlerce imam hatip var. Bunlarda namaz kılmayı öğretemiyor musunuz?  Bir de bu Cahit Özkan var… Eski fetöcü kendisi. Bu tür evlerden gelen bir adam. Şeytanın avukatlığını yapmış, şimdi de AKP’de kafasına göre top çeviren biri.

 

Yarın iktidardan düştüğünde ilk kaçacak adamlardan biridir. Yaşayacağız ve göreceğiz.

 

Adil Öksüz nasıl kaçtı? Zekeriya Öz nasıl kaçtı elini kolunu sallayarak? Hani neredeler?  Hani büyük devletiz ya, hangisini getirebildik? Hangisini etkisiz hale getirebildik? PKK ile FETÖ örgütü arasında ne fark var? PKK ne zaman meclisi bombalayabildi. Bu Cahit Özkan, Nurettin Nebati fetönün dizinin dibinde boy boy fotoğrafları olan kişiler. FETÖ’cü olmak için ne yapmaları gerekiyor? Parasız, fakir çocukları olmaları mı, cemaat ve tarikata üye olmaması mı gerekiyor? Arkaları boş adamlar mı sadece FETÖ’cü olabiliyorlar? Şeyhler CİO oldu, tarikatlar holding oldu bu kontrolsüzlük yüzünden.


1559

Yazarın daha önceki yazıları

Yazarın Arşivine ulaşmak için tıklayınız.
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER