İsrail yeni dünya düzenini kurdu!!!

13.02.2022         Değerli Okurlarım; Orta Doğu kaynıyor yıllardır. Kan ve gözyaşı aktı sürekli. Hani “ Her zaman başını okşayandan korkacaksın” derler ya… 

 

İnanılmaz göç vermeye başladı Orta Doğu. Türkiye’den tut, Avrupa’nın sonuna kadar ayak basmadıkları yer kalmadı ve göç devam ediyor son hızla. Ellerinden gelse hepsi bir günde gidecek. Neredeyse “vatan” diye bir kavram kalmadı artık kafalarda. Ben varım, ailem var. Kurtarılacak vatan kalmadı artık. Tek vatan var ama “ben ve ailem” diyor insanlar artık. Bunun sebebi liderlerin ülkelerinde kurduğu korku imparatorluğu. Hangi ülkeye bakarsan bak, halkına baskılar kuruyorlar liderler. Öyle bir ortam olmuş ki, gelen zengin oluyor, giden zaten zengin. Sadece Müslüman ülkeler ve Afrika, Güney Amerika bölgeleri bu gelenekle hareket kabiliyetlerini hep bu yönde geliştiriyor ve halkı sürekli baskı altında köle gibi tutuyorlar.

 

Bu nedenle kendini ve ailesini kurtarmanın peşine düştü bu üçüncü dünya ülkelerinin vatandaşları. Göç bittiğinde Orta Doğu’nun tamamı işgal olacak. Bundan emin olabilirsiniz. Arap şeyhleri işe uyandılar ama geç oldu. ABD, Rusya, Çin gibi ülkelerden zarardan başka bir şey gelmeyeceğini biliyorlar artık. Onun için doğru bir hamle yaparak İsrail’in etrafında kenetlendiler. Donald Trump zamanına bakın, her ülkenin malına mülküne göz koydular. Seçimde de kavga çıkardılar. Kültür yok, kökleri yok. Ne yediği belirsiz, topluluklardan kurulan bir devlet. Sonu gelmiş ve geçmiş. Dünyanın finansı zaten Yahudi  finansçılarının elinde. Bankalar, FED gibi merkez bankalarına ortaklıkları zaten biliniyor. Dünyada neredeyse küresel güçteki ülkelerin hepsi Yahudi zaten.

 

Devletleri başarısız olur ise şirketleri devletlere savaş açacak. Bitcoin sizce boşuna mı çıktı. Bir tıkla hisselerini Bitcoin’e çevirip,  istedikleri ülkeye kaçabilecekler. Her batan küresel şirket ülkede kaosa, dolayısı ile iç savaşa sebep olacak ama bana göre İsrail, yeni dünya düzeninde ABD, Rus ve Çin’i bitirecek. Üçü de üç harfli devletler çünkü Orta Doğu’da enerji var, su var, güneş var. Akıl ve teknoloji gelirse vay küresel devletlerin haline.

 

Burada biz ne yapacağız? Türkiye’nin tutumu çok önemli çünkü bu dediğim operasyon gerçekleşmez ise Ortadoğu’ya gelişmiş ülkeler gelip oturacak ve geri kalan halkı katledecekler. Zaten küresel ısınma gerçekleşir ise mecburen gelip çökecek İngiltere, Fransa, Hollanda, Portekiz, İtalya gibi ülkeler. Yani okyanusa sınırı olan tüm ülkeler çok toprak kaybedecekler. O zaman Mezopotamya dünyanın kurtarıcısı olacak tarım konusunda. Buralara sahip olan, dünyaya sahip olur. Şuan ülkeleri için canını verecek gibi olan İsrail halkı görünüyor. Araplara bakın, kaçan kaçana. Açlığa, sefalete mahkum oldular. Açlık milliyetçiliği de vatanseverliği de bitirdi maalesef. Bizim ülkemizde milliyetçilik, vatanseverlik had safhadaydı fakat bu Ergenekon, Balyoz, Atabey, FETÖ, şu bu bitirdiler.

 

Bunun müsebbibi de önce FETÖ’dür. Sonra da onlara yol veren iktidarların sayesinde.

 

Dünyanın tek umudu olan ülkemizdeki istikrar sağlanamadı… İktidar ise son kalan altınların peşinde!!!

 

Son kalan bilezik, küpe, çeyreklerin peşine düştü. Satmadıkları bir şey kalmadı çünkü yaptıkları yol, köprü, hastane, tüneller, havalimanlarının hepsi zarar ediyor. Gelir gideri dengelenmiyor. Maalesef bu bizi zayıflatıyor.

 

 

Ağzını açan gazeteciyi de baskı altında tutuyorlar veya hapis, tazminata mahkum edip, susturuyor iktidar.

 

Bu iyi bir hamle değil bence.

 

Cumhurbaşkanının etrafı sarılmış ve bir avuç müteahhit ve Londra tefecileri tarafından…

 

Yıllardır savaşla başaramadıkları işgali, maalesef üç beş tane çıkar odağı ve tefeci ile yapmaya çalışıyorlar.

 

Gıda KDV’yi yüzde 8’den, yüzde 1’e düşürdüler.  Bununla ülke kurtulamaz. Çiftçiye, KDV’yi ve nakliyedeki mazot fiyatlarından kaldırırsanız ülke normale döner. Aksi taktirde gıda yüzde sıfır olsa bile bir faydası yok. Artık iyi bir denetimle gıda nakliyesi ve çiftçi mazotu sıfır ÖTV olursa, halk ucuz gıdaya ulaşır.

 

Kendinizi de, bizi de kandırmayın.

 

Yeter artık...


1536

Yazarın daha önceki yazıları

Yazarın Arşivine ulaşmak için tıklayınız.
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER