Kanal İstanbul şah, Moskova mat

01.06.2021          Evet, Kanal İstanbul projesine hep karşıydım hala da karşıyım, ama ta ki bugün bu Rus`ların sebze meyve kotasına kadar ,turistlerin gelmeme hikayeleri başlayana kadar, Kanal İstanbul`u devlet başkanımız rant oluşsun diye mi düşünüyor yoksa Rus`ların burunu sürtsün diyemi yapıyor, açıkçası devlet adamlığını gösterip resti çekmeli biz bin yıldır dünya üzerinde her devlete had bildirmiş bir devletiz, atalarımızda tarih boyunca geri vites yapan baş komutan görülmemiştir. Açalım Kanal İstanbul`u bu Rus`ların eğemen olduğu Karadeniz`i kan gölüne resmen çevirelim derim, bu arada Kırım`lıların, Türkmen`lerin, Kazak`ların, Kırgız`ların, Tacik`lerin, Özbek`lerin, Azeri`lerin özgürlüklerine kavuşmasını sağlayalım o zaman daha büyük devlet olmamamız için tek sebep kalacaktır.

Çin`i de fethetmiş sayılır Uygur`daki Müslüman kardeşlerimiz de özgür kalmış olacaklardır. İngiliz`lerin oyunları da bozulmuş olacak.
Arap şeyh ve krallarının aileleri derhal araştırılıp halkların haberdar edilmeleri sağlanmalı çünkü Müslüman`ım diye halklarını tecrit edip, kendileri saray ve evlerinde, Avrupa`larda su gibi alkol tükettiklerini bütün dünya biliyor. Artık Dünya`nın özgürleştirilmesi elzemdir. Bunun da tek yolu bu küresel güç diye Dünya`ya kabadayılık yapan ABD, RUSYA ve imalatla  dünyayı tehdit eden ÇİN`i yıkmak. Zamanı gelip geçmiştir bunun için de sevsek de sevmesek te KANAL İSTANBUL`u açıp Rus`lara hadlerini bildirmeliyiz.
Biz şamar oğlanı değil, dünyaya liderlik yapması gereken devletiz, bunun için ise bu konuyu doğru ele alarak düğmeye basmalıyız MONTRÖ`yü imzalayan  devlet adamlarımız bu ABD ve RUSYA`nın bu kadar ileri gideceğini o günlerde ön görememiş olabilirler. Dünya`ya sopanın ucunu göstermenin zamanı geldi ve çoktan geçti hadi hayırlı işler ben böyle düşünüyorsam Türkiye`nin yüzde seksenide aynı fikir dedir. Varsın birileri rantını  düşünsün bende dünyanın büyük bir savaştan sonra durulup yaşanır hale gelmesinin peşindeyim buna itirazı olan...

1294
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Okul servislerine zam geldi!!!
06.08.2022    679
Akıl almaz kumpas!
10.08.2022    608