Kentte Sanat Konferansları konuğu, Doç. Dr. Zümrüt oluyor

20.01.2022         

Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi tarafından düzenlenen "Kentte Sanat Konferansları" etkinliğinin bu ayki konuğu, Doç. Dr. Yeşim Zümrüt oluyor.

"Kültürel Mirasa Sahip Çıkmak" başlığında Doç. Dr. Yeşim Zümrüt`ün konuşmacı olarak katılacağı etkinlik, 22 Ocak 2022 Cumartesi günü saat14.00`te Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi`nde gerçekleştirilecek. Ortak bir zenginliğin sembolü, geçmişin ve bugünün değerlerini bir araya getiren, sergileyen Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi, kültür ve sanatın yarattığı etkileşimim gücüne inanıyor, geçmişten geleceğe seramik sanatı adına etkileşim alanları yaratıyor.
 
Yıl boyunca her ay gerçekleşecek olan ve konuşmacıların kentin ortak bir değeri olarak seramik sanatını farklı açılardan ele alacağı konferanslar Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi web adresinden izlenebilecektir. Çanakkale Belediyesi`nden yapılan açılamada; "Müze ziyaretleri rezervasyon ile gerçekleştirilecek olup ziyaretçi sayısı 6 kişiyle, konferans katılımları rezervasyon önceliği ÇOMÜ öğrencilerine ait olmak üzere 15 kişiyle sınırlıdır. Çanakkale Seramik Müzesi pazartesi günleri ziyarete kapalıdır" denildi.
(Nevin Yüksel)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER