Kordon'da Basketbol

12.06.2019         

17 - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında Kordon Boyu Basketbol sahasında 20'nin üzerinde Üniversite takımının katılımıyla 3x3 Türkiye Üniversiteler Basketbol Şampiyonası düzenlenecek.

  Organizasyon Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu ile Okan Üniversitesi’nin işbirliği ile geleneksel olarak 5’nci kez gerçekleştirilecek. 

Üniversiteler Basketbol Federasyonu temsilcisi ve Okan Üniversitesi Spor Müdürü Faruk Güneş’in verdiği bilgiye göre, 17 Haziran 2019 pazartesi günü turnuvanın fikstür çekimi yapılacak. Seyir keyfi vermesi beklenen müsabakalar 18, 19 ve 20 Haziran 2019 (Salı-Çarşamba-Perşembe) tarihlerinde akşam suları ile gece koşullarında oynanacak. 
 
 
Faruk Güneş, dev organizasyonla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı. “Halka mal olan bu üst düzey basketbol turnuvası, inanıyorum ki, Çanakkale spor yaşamına bir hareketlilik ve heyecan getirecektir. Bu turnuvanın paydaşları olan Çanakkale Belediyesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Basketbol İl Temsilciliği, Çanakkale’nin yerli ve ulusal basını ile emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çanakkale halkımızı maçlarımıza bekliyoruz” 
(Yusuf Sonkurt)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER