Limak Enerji'den kan bağışına destek

03.10.2018         

Limak Enerji Şirketi, sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekleri, faturalarına taşıdı. Sağlık alanındaki ihtiyaçlar konusunda toplumda farkındalık yaratmayı amaçlayan Limak Enerji, Kızılay'ın kan ihtiyacını gidermek için destek verdiği projeyi faturalarına yansıttı. Faturaların üzerine 'Düzenli kan bağışı yapalım, zor anlarda ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım' gibi mesajlara yer verildi.

Limak Enerji Şirketi, sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam ediyor. Liman Enerji, sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekleri, faturalarına yansıtarak abonelerinin de bilinçlenmesini sağlıyor. 5 milyon vatandaşa hizmet veren Limak Enerji, daha önce ONKO-DAY, HETADER gibi pek çok sivil toplum kuruluşuna destek vermişve toplumsal farkındalık yaratmıştı. Limak Enerji, son projesinde Kızılay ile işbirliği yaptı. Faturaların üzerinde ‘Düzenli kan bağışı yapalım, zor anlarda ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım’ mesajına yer veren Limak Enerji kan bağışının önemine vurgu yaptı.Limak Enerji, fatura üzerinden verilen mesajların yanı sıra 4 aylık periyotlarla çalışanları aracılığıyla Kızılay’a kan bağışı yapıyor. Farklı sosyal sorumluluk projelerine de imza atan Limak Enerji Elektrik’in Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Kızılay ile birlikte farkındalık oluşturmak için işbirliği yaptıklarını söyledi. 

 
“Sosyal faturalarımız ile kan vermenin önemine değiniyoruz”
Kan bağışı konusunda toplumsal farkındalığı artırmak amacıyla çalışma başlattıklarını ifade eden Aytac, sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili çalışma yürütmekten onur duyduklarını belirterek; “Kızılay ile birlikte hareket ederek, müşterilerimizin faturalarında uyarı mesajı yayınladık. Limak Enerji olarak, elektrik faturalarında sosyal mesaj devrini başlatmanın yanı sıra; pek çok farklı sürdürülebilir sosyal sorumluluk çalışması ile de ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Sosyal faturalarımız ile kan vermenin önemine değiniyoruz. Biliyoruz ki, her birimizin bir gün kana ihtiyacı olabilir. Bizler de vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olmaları için sosyal faturaları hayata geçirdik. Çevre ve sağlık alanında toplumsal farkındalık oluşturduğumuz projelerimiz ile sektörümüze ve ülkemize katkı sağlamayı amaçlıyoruz” dedi. 
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER