Makas, "Tarihi bir adım olarak görüyoruz"

15.11.2022         

Ak Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen "Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Çanakkale Eğitim Programı" tamamlandı. Eğitim Programı'na ilişkin Ak Parti İl Başkanı Naim Makas, "Türkiye; yeni yüzyılında, yeni destanlar yazmaya hazırlanıyor. Bizler de bu süreçte Ak kadrolar olarak; milletimize hizmet aşkıyla, Türkiye Yüzyılı'nda hep birlikte emin adımlarla ilerliyoruz" dedi.

Ak Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen "Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Çanakkale Eğitim Programı" Troia Kültür Merkezi`nde gerçekleştirildi. Bir gün süren Eğitim Programı`na Araştırmacı Yazar Doç. Dr. Seyithan Ahmet Ateş, Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Ak Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Strateji/Güvenlik Uzmanı ve Köşe Yazarı Yusuf Alabarda konuşmacı olarak katıldı. Yoğun ilgi gören Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Çanakkale Eğitim Programı`na ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Naim Makas, "AR-GE ve Eğitim Başkanlığımız tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Çanakkale Eğitim Programı`nı teşkilatımızın yoğun katılımlarıyla gerçekleştirdik" dedi. 
"Türkiye; yeni yüzyılında, yeni destanlar yazmaya hazırlanıyor"
Başkan Makas, "Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan`ın, Türkiye`mizin yeni yüzyılının inşasında ortaya koyduğu ortak akıl ve perspektif doğrultusunda, bizlerde Ak kadrolar olarak kendimize görev addettiğimiz bu değişimi yönetme ve geleceği inşa etme sürecini çok kıymetli buluyor, tarihi bir adım olarak görüyoruz. Türkiye; yeni yüzyılında, yeni destanlar yazmaya hazırlanıyor. Bizler de bu süreçte Ak kadrolar olarak; milletimize hizmet aşkıyla, Türkiye Yüzyılı`nda hep birlikte emin adımlarla ilerliyoruz. Eğitim programımızın Çanakkalemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz" sözlerine yer verdi. Başkan Makas; Araştırmacı Yazar Doç. Dr. Seyithan Ahmet Ateş, Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Ak Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile Strateji/Güvenlik Uzmanı ve Köşe Yazarı Yusuf Alabarda`ya değerli sunumları ve eğitim programına katkılarından ötürü teşekkür etti.
(Atilla Akın) 
 
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Promosyon sorunu çözülüyor
23.11.2022    760