Milletvekili Turan'dan sporcu gençlere övgü

11.04.2018         

Anadolu Yıldızları Judo Türkiye Finalleri Müsabakalarının açılışı Anafartalar Spor Salonunda yapıldı. Açılış Vali Tavlı ve AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan'ın katılımı ile gerçekleşti.

 Anadolu Yıldızları Judo Türkiye Finalleri Müsabakalarının açılışı Anafartalar Spor Salonunda yapıldı. Açılış, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı,  AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş’ın katılımı ile gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda İbni-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Halk Oyunları Ekibi tarafından Çanakkale yöresinden folklor gösterisi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Jimnastik Grubu tarafından bir gösteri sunuldu.

Gençlerin farklı branşlardaki sportif faaliyetlerinin göğüslerini kabarttığını belirten Turan;  “Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Türkiye Finali 30 farklı ilden 310 sporcu gencimizin katılımıyla Çanakkale’mizde gerçekleşti. Bundan 100 sene önce nasıl ki bu topraklarda birliğimiz ve beraberliğimiz için dedelerimiz bedel ödediler bugün 30’dan fazla İlimizin temsilcisi olarak, şehitlerimizin temsilcisi olarak buraya geldiniz. Ülkemizin beraberliğine, onuruna katkı sağlamak için bir aradayız. Etkinlikte emeği geçen tüm öğretmenlerimize, yöneticilerimizi, İl müdürlüğümüzü kutlamak istiyorum. Her öğrencimizin, gencimizin mutlaka bir hobisi olmalıdır. Ailemizi ve dostlarımızı ihmal etmeden sosyal hayatımıza yön vermeliyiz. Gençlerimizin farklı branşlardaki sportif faaliyetleri göğsümüzü kabartıyor” dedi. 
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER