Milletvekili Turan "İlçe ve beldelerimizin sorunlarını tek tek not ediyoruz"

22.11.2019         

AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Biga Belediye Başkanlığı ev sahipliğinde AKP'li Belediye Başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Milletvekili Turan toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada; "Çanakkale'ye hizmetten büyük şeref, gurur duyuyoruz. Bu toplantıların devamında büyük fayda olduğu kanaatindeyiz" dedi.

 AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Biga Belediye Başkanlığı ev sahipliğinde AKP’li Belediye Başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Biga Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen ve basına kapalı yapılan toplantı sonrasında kısa bir açıklama yapan AKP Milletvekili Turan, yapılan toplantılarla ilçe ve beldelerin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek değerlendirme imkanı bulduklarını belirtti. Düzenlenen toplantıda, hangi beldenin, hangi ilçenin ne talebi varsa bunları değerlendirerek notlarını aldıklarını belirten Turan, “Çanakkale’ye hizmetten büyük şeref, gurur duyuyoruz. Bu toplantıların devamında büyük fayda olduğunda kanaatindeyiz” dedi.  AKP’li belediyelerin başarılarının herkes tarafından bilindiğini ifade eden Turan, “Göreceksiniz spor faaliyetlerinde, yatırımlarda, istihdamda Ak Partili belediyeler çevresinde çok daha farklı bir belediye imkanı sunacaklardır” dedi. 

Milletvekili Turan,  “AK Partili Belediye Başkanlarımızla ayda bir toplantılar yapıp ilçemizin, beldemizin sorunlarını, taleplerini değerlendirme imkanı buluyoruz. Bu günde Biga Belediye Başkanımızın ev sahipliğinde AK Partili belde ve ilçe belediye başkanlarımızla bir araya geldik. Bu toplantımıza spor yatırımları genel müdürümüzde katıldı ve bu toplantıda belde belde ilçe ilçe hangi beldemizin hangi ilçemizin ne talebi var bunları değerlendirdik notlarımızı aldık. Çanakkale’de yüzde 42 gibi büyük bir oy alarak AK Parti birinci olmayı başarmış bir parti. Biz kaybettiğimiz ilçeler kazandığımız ilçeler olmakla beraber bir bütün olarak Çanakkale’mize bakıyoruz. Çanakkale’ye hizmetten büyük şeref, gurur duyuyoruz. Bu toplantıların devamında büyük fayda olduğununda kanaatindeyiz. Her an bir ilçemizin ev sahipliğinde bu toplantıları yapmaya çalışıyoruz, ne kadar bir ve beraber olursak o kadar bizim için faydalı olacağına inanıyorum. AK Partili belediyelerin kendi alanında ne kadar başarılı olduğunu tüm dünya alem zaten biliyor. Göreceksiniz spor faaliyetlerinde, yatırımlarda, isnadımda AK Partili belediyeler çevresinde çok daha farklı bir belediye imkanı sunacaklardır” dedi.   
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Bayramiç'te feci ölüm
18.09.2020    969