Millilere Bozcaada'dan davet

12.10.2017         

Türkiye'nin ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Avrupa Şampiyonası final maçında İngiltere'yi 2-1 yenerek Avrupa Şampiyonu olan Türkiye Ampute Milli Takımı'nı Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Ada?ya davet etti.

 Başkan Yılmaz, Bozcaada Belediyesi sosyal medya hesabı üzerinden Türkiye Futbol Federasyonu`na (TFF) iki ayrı çağrıda bulundu. Hakan Can Yılmaz`ın TFF`ye ilk çağrısı, "A Milli Futbol Takımı için Dünya Kupası`na gitme hakkını kazandığı takdirde verilmesi düşünülen primin, Avrupa Şampiyonu olan Türkiye Ampute Milli Takımı`na verilsin" şeklinde oldu.

Yılmaz, TFF`ye bulunduğu ikinci çağrıda ise şunları söyledi:  "Bozcaada Belediye Başkanlığı olarak Türkiye Futbol Federasyonu`na 2. çağrımızdır. Avrupa Şampiyonu olarak bizi gururlandıran Türkiye Ampute Milli Takımı`nın tüm sporcu ve teknik ekibini, saygıdeğer eşleri ve aileleriyle birlikte yorgunluklarını atmak ve Bozcaada halkı olarak bağrımıza basmak için, kendilerine uygun olan bir tarihte ilçemizde ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duyacağız."
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER