Mutan; "Kepez "hayır' diyor"

14.04.2017         

Referandum çalışmaları kapsamında Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, CHP Merkez İlçe Başkanı, Kepez Hayır Platformu ve Kepez Belediye Meclis Üyeleri bir araya gelerek Toki Barış Kafe`de `Neden Hayır?` denilmesi gerektiğini anlattı.

 Referandum çalışmaları kapsamında Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, CHP Merkez İlçe Başkanı, Kepez Hayır Platformu ve Kepez Belediye Meclis Üyeleri Kepez Hamidiye Mahallesi`nde bulunan TOKİ Barış Kafede vatandaşlar ile bir araya gelerek "Neden Hayır?" denilmesi gerektiğini anlattı. Buluşma sonunda sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Kepez Belediye Başkanı Mutan; "Vatandaşlara neden hayır dememiz gerektiğini anlattık. Kepez `hayır` diyor" dedi. 

 
“Hayır” çadırına ziyaret 
Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, CHP Çanakkale Milletvekili Bülten ÖZ ile birlikte Kepez meydanında kurulu Hayır Çadırını ziyaret ettiler. Kepez esnafına ziyaretlerde bulunan Başkan Mutan, daha sonra CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, CHP İl Başkanımız Nejat Önder ve Merkez İlçe yöneticileri ile birlikte “Tekçi Mehmet`in Kahvesi” olarak bilinen kıraathanede Kepezliler ile buluştu. 
(Şenol Güven)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER