Oğuz Hocanın cansız bedenine ulaşıldı

26.11.2021         

Turgut Reis Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Oğuz Ünver'den üç gündür haber alınamadığı sosyal medya üzerinden paylaşılıyordu. Ancak dün Kepez-Dardanos arasında bulunan Hasan Mevsuf Şehitliği girişindeki ağaçlık alanda, Oğuz Hocanın cansız bedenine ulaşıldı.

Turgut Reis Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Oğuz Ünver`in en son 23 Kasım tarihinde, okula gitmek için saat 13:30 sıralarında evinden ayrıldığı, o saatten sonra kendisinden haber alınamadığı öğrenildi. İki gün boyunca gidebileceği her yerlere, arkadaşları ve meslektaşları tarafından bakıldığı öğrenilen Oğuz Ünver için sosyal medyada kayıp ilanları verildi. 23 Kasım tarihinde evden ayrılırken, üzerinde lacivert kazak ve siyah mont olduğu ifade edilen Oğuz Ünver`in cansız bedeni jandarmalar tarafından bulundu. Kepez-Dardanos arasında bulunan Hasan Mevsuf Şehitliği girişindeki ağaçlık alanda, Oğuz Hocanın cansız bedenine ulaşılmasının ardından Turgut Reis Ortaokulu`na kahreden haber de ulaştı. 
"Çok üzgünüz"
Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Resul Demirbaş ise, "Merkez Turgut Reis Ortaokulu İngilizce öğretmeni Oğuz Ünver`in yaşamını yitirdiği haberini üzüntüyle öğrendik. Eğitim camiamıza, Turgut Reis Ortaokulu öğretmenlerine ve çalışanlarına başsağlığı diliyorum" açıklamasında bulundu...
(Yusuf Sonkurt) 
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER