Özlem Kayalı öğrencileri 23 Nisan coşkusunu yaşadı

25.04.2019         

Özlem Kayalı İlkokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenliği düzenledi. Bayram, öğrencilerin yaptığı çeşitli etkinliklerle kutlandı. 3-E sınıfı öğrencilerinin yaptıkları gösteri, etkinliğe katılanlardan büyük beğeni aldı.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Çanakkale’de düzenlenen etkinliklerden biri de Özlem Kayalı İlkokulu’nda yapıldı. Okul yönetiminin titizlikle gerçekleştirdiği şenlikte minik öğrenciler şenlikte sırasıyla 3-C sınıfı ‘Ulusal Mücadele Meclisin Açılışına Giden Yol’, Ana Sınıfı ‘Dans Gösterisi’, 2-A / 2-E sınıfları ‘Anadolu Ateşi’, 3-F ‘Zumba’, 2-C ‘Halk Oyunları’, 3-E ‘Ego’, 4-F ‘Melodika Dinletisi’, 3-A ‘Halk Oyunları (Kafkas)’, Veli Yarışması 4-E ‘Ritim’, 2-D ‘Dans Gösterisi’, 3-B ‘Halk Oyunları’, 2-A/2-E ‘Doğa Temalı’, 2-F ‘Halk Oyunları’, 3-D ‘Modern Dans’, 2-B’Türkiyem’ ve son olarak da Öğretmen Yarışması düzenlendi. Öğrenciler, veliler ve öğretmenler tarafından hazırlanan gösteriler, büyük beğeni topladı. Özlem Kayalı İlkokulunda öğrencileri, yapılan etkinlikler kapsamında 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadı. Ayrıca Özlem Kayalı İlkokulu 3-E sınıfı öğretmeni Fatma Yılmaz gözetiminde yapılan çeşitli gösteriler de izleyicilerden büyük alkış aldı. Özlem Kayalı İlkokulunda düzenlenen şenliklere öğrenci ve velilerin yoğun katılımı okul yönetimi tarafından memnuniyetle karşılandı. Özlem Kayalı İlkokulunda her yıl, yapılan etkinlikler, bu yıl da devam ettirilerek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşku ve heyecan içinde kutlandı. 

 
 
Özlem Kayalı İlkokulundaki şenlikler, bugün de devam ediyor… 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, şenliği Özlem Kayalı İlkokulunda bugün de devam ediyor. Öğrencilerin dün hazırladıkları gösterilerin büyük beğeni alması nedeniyle, bugün yapılacak etkinliklere de katılımın yoğun olması bekleniyor. 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında bugün Özlem Kayalı İlkokulunda gösteriler, ‘Yüz Boyama, Zeka Oyunları, Tozlu Oyunlar, Sinema, Masal, Resim, Kil, çeşitli yarışmalar, çeşitli turnuvalar şeklinde yapılacak. Okul yönetimi, dün ve bugün yapılan etkinlikler kapsamında, özveri ve istekli işler yapan öğrencilerini tebrik etti. Öğrencilerin gösterilerdeki azimli ve heyecanlı duruşu, katılımcıları da memnun etti.        
(Yusuf Sonkurt)
 
 
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER