Park 17 Mahal için geri sayım başladı

24.11.2022         

Park Onyedi Mahal, erken teslim avantajları, lansmana özel fiyatlarıyla Karacaören'de yeni sahibini bekliyor. Park Onyedi Yapı Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Kuzu, "Hesaplarımıza göre daireleri taahhüt ettiğimiz süreden 5 ay önce hak sahiplerine teslim edeceğiz" diye belirtti.

Park Onyedi Yapı Yatırım A.Ş., Karacaören bölgesindeki 3`üncü projesi Park Onyedi Mahal ve Sakura`yu taahhüt ettiği teslim tarihinden öce tamamlıyor. Mahal-1, Mahal-2 ve Sakura Projeleri, Karacaören`in en değerli noktasında, 15 bin 500 metrekare arsa üzerinde hızla yükseliyor. Konsepti ve mimarisiyle göz dolduran, toplam 223 bağımsız birimden oluşan projede konut bloklarında 206 konut, 6 villa, alışveriş caddesinde 11 dükkân yer alıyor. Çanakkale`nin yeni gözde bölgeleri arasında yer alan Karacaören`de hayata geçirilen Park 17 Mahal Projesi "Çanakkale`nin yeni ve en gözde sembolü kazandırmak için tasarlandı" sloganıyla lanse ediliyor. 
 
Kuzu, "Sosyal yaşam alanları tanıyor"
10 bin 667 metrekare alan üzerine kurulan Mahal projesinde 102 daire, 8 adet ticari alan ile toplam 110 bağımsız bölüm olduğunu belirten Park Onyedi Yapı Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Kuzu, "Karacaören bölgesi Çanakkale`nin en değerli ve geleceği parlak en önemli lokasyonlarından biri haline geliyor. Yine aynı bölgede inşaatına başladığımız Sakura projesi ile bölgenin giderek gelişeceğine inanıyoruz. Mahal-1 ve Mahal-2 de sosyal yaşam alanları olarak tasarladığımız tenis kortları, basketbol sahaları, yarı olimpik yüzme havuzları ve çocuk oyun alanları ile birçok imkân sunuluyor." dedi.
"Yüzde 150 oranında prim yaptı"
Kuzu, Mahal`in en özel ve seçkin butik yaşam projesi olarak tasarlandığının altını çizerek, "Projemiz, "Çanakkale`de en çok kazandıracak ilk 5 proje" arasında gösteriliyordu. Şuan başlangıcından bu yana yüzde 150 oranında prim yaptı. Mahal sadece bulunduğu bölgeye değil, Çanakkale`ye vizyon katacak değerli bir proje olduğunu kısa bir sürede gösterdi" dedi.
 
"Taahhüt ettiğimiz süreden 5 ay önce hak sahiplerine teslim edeceğiz"
Mahal projesini taahhüt edilen süreden önce tamamlamanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Kuzu konuşmasında, "Bu günlerde konut sahiplerine erken teslim müjdesini vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hesaplarımıza göre daireleri taahhüt ettiğimiz süreden 5 ay önce hak sahiplerine teslim edeceğiz" sözlerine yer verdi.
(Nevin Yüksel)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Promosyon sorunu çözülüyor
23.11.2022    760