Sahalar yaş gruplarının

14.03.2019         

104'ncüsü kutlanacak Çanakkale Deniz Zaferi törenleri nedeniyle hafta ortasında oynanmasına karar verilen yerel futbol maçlarının gün ve saatlerini İl Tertip Kurulu belirledi.

 

 
 
U-19, U-16, U-14 ve    U-13 kategorisi maçlarını Çanakkale hakemler yönetecek. Takımlar hedefleri doğrultusunda mücadele verecek. Yöresel rekabet bir kez daha gün ışığına çıkacak. (Atilla Akın)
 
U 19 LİGİ   A GRUBU
TARİH GÜN SAAT 1.TAKIM 2.TAKIM STAD
20.03.2019 Çarşamba 16:00 KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ BOZCAADASPOR KÜÇÜKKUYU BELDE
21.03.2019 Perşembe 17:00 KEPEZSPOR                ÇANAKKALESPOR FK KEPEZ ATATÜRK
 
U 19 LİGİ   B GRUBU
15.03.2019 Cuma 17:00 YENİ ÇANSPOR        BİGASPOR ÇAN İBRAHİM BODUR
19.03.2019 Salı 16:30 KARABİGA BLD.GENÇLİKSPOR Ç.BARBARAOSSPOR    K.BİGA ŞEHİT S. UZ
 
U 16 LİGİ   A GRUBU  
16.03.2019 Cumartesi 11:00 ÇANAKKALE DARDANEL SK ÇANAKKALE GENÇLERBİRLİĞİ 18 MART SUNİ ÇİM
16.03.2019 Cumartesi 15:30 HASTANEBAYIRISPOR    Ç.BARBARAOSSPOR    HAVAALANI STADI
21.03.2019 Perşembe 17:00 ARSLANCASPOR KEPEZSPOR HAVAALANI STADI
 
U 16 LİGİ   B GRUBU  
16.03.2019 Cumartesi 14:00 BOZCAADASPOR ÇİÇEKLİDEDESPOR EZİNE 22 EYLÜL İLÇE
16.03.2019 Cumartesi 14:00 LAPSEKİSPOR BİGASPOR LAPSEKİ İLÇE
 
U 14 LİGİ  A GRUBU
20.03.2019 Çarşamba 17:00 HASTANEBAYIRISPOR    ARSLANCASPOR HAVAALANI STADI
20.03.2019 Çarşamba 17:00 KEPEZSPOR            LAPSEKİSPOR KEPEZ ATATÜRK
 
U 14 LİGİ  B GRUBU
16.03.2019 Cumartesi 14:00 Ç.BARBAROSSPOR    ONURSPOR              HAVAALANI STADI
19.03.2019 Salı 17:00 ÇANAKKALE GENÇLERBİRLİĞİ BOZCAADASPOR  HAVAALANI STADI
19.03.2019 Salı 17:00 EZİNESPOR        YEŞİL BAYRAMİÇSPOR EZİNE 22 EYLÜL İLÇE
 
U 14 LİGİ  C GRUBU
16.03.2019 Cumartesi 12:00 ÇİÇEKLİDEDESPOR ADASPOR BİGA İLYAS BAYRAM
16.03.2019 Cumartesi 12:00 YENİ ÇANSPOR BİGASPOR ÇAN İBRAHİM BODUR
20.03.2019 Çarşamba 16:00 YENİCESPOR GELİBOLU 26 KASIM SPOR YENİCE İLÇE
 
U 13 LİGİ  A GRUBU
16.03.2019 Cumartesi 11:00 Ç.BARBAROSSPOR    ARSLANCASPOR HAVAALANI STADI
16.03.2019 Cumartesi 12:30 HASTANEBAYIRISPOR    ÇANAKKALE FENERSPOR HAVAALANI STADI
 
U 13 LİGİ  B GRUBU
16.03.2019 Cumartesi 12:00 BOZCAADASPOR YENİ ÇANSPOR      EZİNE 22 EYLÜL İLÇE
16.03.2019 Cumartesi 16:00 EZİNESPOR YEŞİL BAYRAMİÇSPOR    EZİNE 22 EYLÜL İLÇE
19.03.2019 Salı 16:30 ONURSPOR KEPEZSPOR KÜÇÜKKUYU BELDE
 
U 13 LİGİ  C GRUBU
19.03.2019 Salı 17:00 GELİBOLU SAROZSPOR  LAPSEKİSPOR    G.BOLU MEHMETÇİK
19.03.2019 Salı 17:00 BİGASPOR ADASPOR  BİGA İLYAS BAYRAM
20.03.2019 Çarşamba 17:00 GELİBOLUSPOR  ÇİÇEKLİDEDESPOR G.BOLU MEHMETÇİK
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER