Serkan Beceren büyüledi!

11.06.2019         

Türkiye Şampiyonluğunu bir kez daha kazanan yetenekli sporcu Serkan Beceren, 6 değişik dalda sergilediği mükemmel performansla gönüllerde taht kurdu. Çanakkale'nin gururu oldu.

 Özel Sporcular Türkiye Cimnastik Şampiyonası İzmir Bornova’da gerçekleştirildi. Dev organizasyona Türkiye genelinden, 81 İl’den 79 kulüp iştirak etti. Bu önemli Şampiyonaya Çanakkale Özel Çocuklar Spor Kulübü’nden katılan Serkan Beceren, önceki turnuvalarda olduğu gibi yine Türkiye Birinciliği ünvanı ile taçlandı. Heyecan içinde geçen gösterilerde; Artistik Aletli Level 2 kategorisinden yarışan Serkan Bozacı sırasıyla; Kulplu, Halka, Atlama Masası, Parelel ve Barfiks dallarında sergilediği süper performansıyla Türkiye Şampiyonluğunu elde etti. Salondaki izleyicilerin alkış tufanı ile karşılaştı. Moral – motivasyonu duruk noktasına çıktı. Serkan Beceren, böylelikle tüm yıla yayılan ciddi, disiplinli, düzenli ve özverili çalışmalarının karşılığını aldı. Ailesi, özellikle annesi hanımefendinin büyük destek ve katkıları ile Serkan Beceren’in geldiği bu başarı noktası Çanakkale spor camiasını da mutlu etti.  Özel sporcu Şampiyon Serkan Beceren ve ailesi, Antrenörler Serdar Tamaç ile Tuba Turan’a, Çanakkale Halk Eğitim Müdürlüğüne, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, Şube Müdürü Sedat Bektaş’a ve emeği geçen sporun tüm unsurlarına teşekkürlerini sundu. 

Gazetemiz OLAY;  Art arda katıldığı Türkiye Cimnastik Şampiyonaları’nda Birincilikler elde edip, Çanakkale’nin gururu olan Serkan Beceren ile ailesini kutlar, başarılarının devamını diler. (Oya Koyuncu)
 
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER