TFF'ye istifa çağrısı

24.03.2020         

Teknik Direktör Fatih Terim'in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından, Galatasaray'dan Türkiye Futbol Federasyonu'na tepki geldi. Sarı kırmızılılar, Nihat Özdemir yönetimini istifaya davet etti.

 Terim`in koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamasının ardından Galatasaray`dan "geçmiş olsun" dileklerinin yanı sıra tepki de geldi.  Sosyal medya hesabından açıklama yapan Galatasaray Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar, TFF`yi hedef alarak; "Hesap vereceksiniz!" ifadesini kullandı. Galatasaray Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu da sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak için geçmiş olsun dileğinde bulunurken; TFF`yi de istifaya çağırdı. Hamamcıoğlu, "Sevgili Abdürrahim’e, Fatih Hocaya, ve ailelerine çok geçmiş olsun. Göz göre göre ve tüm uyarıları yok sayarak maçları ertelemeyen basiretsiz Federasyon Yöneticileri bu skandalın sorumlularıdırlar ve acilen gerekeni yapmalıdırlar." ifadesini kullandı. Bu arada, Coronavirüs’e yakalanan Fatih Terim ise şöyle konuştu. "Yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere.." demişti.

 
 
Geçmiş olsun mesajı!
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetimi bir mesaj yayınlayarak, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’a geçmiş olsun mesajı gönderdi. Mesaj şöyle; “Galatasaray Spor Kulübü`nün önce 2. Başkanı Sayın Abdurrahim Albayrak, daha sonra da Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim`in coronavirüs testlerinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Sayın Fatih Terim ve Sayın Abdurrahim Albayrak`a acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşacaklarına inanıyoruz. Terim ve Albayrak aileleri ile Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bu arada, Çanakkale’den de Fatih Terim ile Abdurrahim Albayrak’a geçmiş olsun mesajları gönderildi. Teknik Direktör Mustafa Meteertem Başkanlığındaki Çanakkale TÜFAD Şubesi yayınladığı masajla geçmiş olsun dileklerini iletti.  
Haber Merkezi
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Biga'da karantinaya devam...
16.09.2020    1693
Gökçeada Projeleri onaylandı
16.09.2020    1476