Temizeller Operasyonu başlamalı

29.05.2021         Bu günlerde enteresan bir şeyler oluyor,bu dolandırıcılık şebekesi TOSUNCUK`la başladı ve bütün Türkiye`miz çalkalandı. Bulduk,istedik,alıyoruz,kırmızı bülten çıkardık falan filan derken adam gününü gün ediyor, olan o hayasız adama inanıp paralarını kaptıran,fırsat bu fırsat diyen vatandaşlarımıza oldu.
Bunun suçu vatandaşlarımızda da yok değil, hayatınızla kumar oynarsanız, sonucuna katlanacaksınız.
Kumarda bir kural vardır her zaman kasa kazanır.
Bu işin arkasındakileri kimse araştırmadı kapanıp gitti ANKARA istemezse, kimse su bile içemez hangi mafya yada bürokratlar bu işin içindeydi acaba. 
Herşeyi Cumhurbaşkanı`mızdan beklemeyin etrafını suç şebekeleri sarmış hangisi ile uğraşacak.
Kimse elini taşın altına koymuyor artık, nasıl olsa Cumhurbaşkanı`mız var herşey bir yere kadar, sanıyormusunuz ki Ahmet Davutoğlu, Bülent Arınç, Abdullah Gül, Abdüllatif Şener, Ali Babacan daha ismini yazmaya gerek bile duymadığım bir sürü bakan bunlar suçsuz günahsız AKP`den ayrıldı yada kovuldular hiç bir şey yapmadılar ise parti kurmak kolay mı? 
Nereden buldular paraları da parti kurabildiler.
Halkta karşılığı olan adamlar da değiller,
bunlardan bir tanesi biraz daha öne çıkıyor o da Ali Babacan bana göre, suçluydu madem ki bir sorun vardı, bakanlığı zamanında neden direk istifa edip ayrılmadı ve bekledi her şeyini yoluna koydu ve partisini kurdu.
Gelelim THODEX`e Faruk Fatih ÖZERE o da coin dolandırıcısı çok yetenekli bir şekilde dolandırdı ve gitti haberi olmadıysa yakalanacak nasıl oldu da bir anda ortadan kayboldu sırra kadem bastı.
Arnavutluk kardeş ülkemizdir oradan dolandırıcıyı alamıyorsak nerden alacağız. Bilemiyorum adamın Safet Sancaklı`dan tutun Mevlüt Çavuşoğlu`na kadar herkes ile boy boy fotoğrafları çıktı, birinin oğlu ortağı çıktı, diğeri Dışişleri Bakanı tanımıyorum dedi, şansları vardı Sedat Peker ortaya çıktı hepsi unutuldu gitti.
Artık değerli CUMHURİYET savcılarımızın bir an evvel bu konulara el atması gerekiyor. Cumhurbaşkanı`mızın haberi olana kadar atı alan üsküdarı geçiyor, halkımızın da savcılarımızın arkasında olup bir an önce vatanımızı bu suç çeteleri ve destekçilerinden kurtarması gerekiyor. Etrafımızı ABD`sinden tut, Yunan`ı, Alman`ı Fransız`ı,Ermeni`si,Rus`u, Sudi`si sarmış durumda, bunlarla uğraşacağımıza uğursuz mafya ve ihanet içindeki politikacılarla uğraşıyoruz yeter artık.
Bunların kökünün kazılması gerekiyor bütün parti liderlerinin acilen Cumhurbaşkanı`nın etrafın da toplanıp destek vermeli bunların kökünü kazdıktan sonra demokratik haklarını kulanıp sandıkta mücadele etmesi elzem ve ivedidir.
Covid-19 belası ülkemizin başına bela olmuşken.
Güzelim memleketimizi dolandırıcılar, mafyacılar,politikacılar kafalarına göre hareket ederek uçurumun eşiğine iyice getirdiler artık.
Sineyi VATAN`A dönüp memleketimizi kurtarıp ondan sonra dünyayla mücadelemize ATATÜRK`ÜN bıraktığı yerden devam etmeliyiz.

1399
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Okul servislerine zam geldi!!!
06.08.2022    681
Akıl almaz kumpas!
10.08.2022    611