Turan; "Artık teşkilatlarda değişim kaçınılmaz..."

03.07.2017         

AK Parti Yenice İlçe Başkanlığı`nın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan; "Teşkilatlarda değişim kaçınılmaz. 2019`a kadar tek tek analiz ederek tüm teşkilatlarımızda yenileme yapacağız" dedi.

 AK Parti Yenice İlçe Başkanlığı`nın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan katıldı. Toplantı sonrası basına açıklamalarda bulunan Turan, teşkilatlarda değişimin kaçınılmaz olduğunu vurguladı. Milletvekili Turan; "Teşkilatlarda değişim kaçınılmaz. 2019`a kadar tek tek analiz ederek tüm teşkilatlarımızda yenileme yapacağız. Bu süreçte kişisel hesaplar yapanlarla değil, geleceği düşünenlerle yol yürüyeceğiz" dedi. 

Artık yeni bir sürecin içerisine girdiklerini belirten Turan; "Bugün Yenice İlçe Başkanlığımızın yönetim kurulu toplantısına misafir olduk. Teşkilatlarımızla bir araya geldik. Daha önceden Biga ve Çan İlçe Başkanlıklarımızın toplantısına katıldık. Artık yeni bir sürecin, yeni bir dönemin içerisine girdik. Bizim için geçen her saniye önemli. Önümüzde bir seçim var. Bu seçime iyi hazırlanmamız gerekiyor. Bu anlamda teşkilatlarımız ile bir araya gelerek yol planı oluşturmaya gayret gösteriyoruz. Çeşitli toplantılarla, ziyaretlerle teşkilatlarımızla buluşmaya devam edeceğiz" şeklinde ifade etti.  Yeni oluşturulacak yol planında, teşkilatlar da değişimin kaçınılmaz olduğunu belirten Turan,"Teşkilatlarda değişim kaçınılmaz. 2019`a kadar tek tek analiz ederek tüm teşkilatlarımızda yenileme yapacağız. Bu süreçte kişisel hesaplar yapanlarla değil, geleceği düşünenlerle yol yürüyeceği. Yorulanlar, müsaade isteyenler olacaktır. Onlara karşı da çözüm üreterek, güçlü bir şekilde yeni sisteme hazırlanmak istiyoruz. Artık silkelenme vakti. Maraton uzun. Nefesimizi iyi kullanmamız gerekiyor" dedi. 
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER