Turan; "Kenti ve marka değerini yükseltmek bizim görevimiz.."

15.04.2018         

AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve beraberindeki heyet Hastanebayırıspor Kulübünü ziyaret etti.

 AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız ve beraberindeki heyet Hastanebayırıbspor Kulübünü ziyaret etti. Yapılan ziyarette şehri ve marka değerini büyütmek bir görevleri olduğunu ifade eden Turan, spor kulübünün taleplerini yerine getirmek için çalışacaklarını söyledi. Öncelikle Milletvekili Turan ve Vali Tavlı’ya ziyaretleri için teşekkür eden Hastanebayırıspor Kulübü 2’inci Başkanı Zekeriya Parlak;  “Kulübümüzü ziyarete gelen AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekilimiz Bülent Turan’a, Valimize, İl Başkanımıza teşekkür ederiz, bizleri onurlandırdılar. Biz belirli imkanlarla kendi ihtiyaçlarımızı karşılamaya gayret gösteriyoruz. Sayın Başkanımızdan biz sahamızın zeminin yenilenmesi talep ediyoruz. Bizi kırmaya-cağını biliyoruz” dedi.

 
“Spor Kulübümüz gençlerimize katkı sağlamakta”
Hastanebayırıspor Kulübü’nün gençlere büyük katkı sağladığını dile getiren Turan; “Başkanımıza, futbolcularımıza bugün bizi en iyi şekilde ağırladıkları için teşekkür ederiz. Biz şehrimizin tüm dinamiklerini ayağa kaldırmak, destek olmak için büyük bir mesai harcıyoruz. Kulübümüz Cevatpaşa Mahallemizin en kıymetli değerlerinden. Hep beraber şehrimizi büyütmek, marka kentimizi büyütmek gibi önemli görevimiz var. Hastanebayırıspor Kulübümüz bu anlamda gençlerimize katkı sağlamakta. Şunu unutmamalıyız, ne kadar kaliteli bir eğitim alsak da mutlaka hobimiz olmalı. Hobisi olan, eğitim hayatının dışında kendisine bir uğraş edinen birey her zaman daha toplum içerisinde güçlü olur, kendisini daha iyi ifade eder. Spor kulübümüzün talebini yerine getirmek için çalışacağız” dedi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER