Turan "Tek derdimiz var, o da hizmet"

01.02.2019         

AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AKP Küçükkuyu Belde Başkanlığı Binası'nın açılışına katıldı. Düzenlenen açılış kapsamında konuşma yapan Milletvekili Turan; "Ben, 5 yıl buradayım. Seçimi yeni yaptık. Yerel seçimi de yapacağız. Ayvcık'ta ne varsa burada da olsun istiyoruz. Bir derdimiz var bin dermana değişmeyiz, Küçükkuyu da bundan nasibini alsın istiyoruz.

 AKP Küçükkuyu Belde Başkanlığı Binası’nda düzenlenen törenle açıldı. Törene, AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın yanı sıra AKP İl Başkanı Gültekin Yıldız, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, partililer ve vatandaşlar katıldı. AKP Küçükkuyu Belde Başkanlığı açılışına katılan AKP Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, partililere hitap etti. Turan, AKP’nin gücünü her zaman milletten aldığını söyledi. makamların gelip geçici olduğunu ve önemli olanın milletin gönlüne girebilmek olduğunu söyleyen Turan; “Önemli olan bu makamların gelip geçici olduğunu görebilmektir. Ben de bir gün eski milletvekili olacağım. Akılda kalan hatıralarımız, yaptığımız işler olacak” ifadelerini kullandı. AKP Milletvekili Turan, Lapseki’den  Küçükkuyu’ya kadar 10 kilometrede bir ulusal ve uluslararası projenin olduğunu söyledi. ‘bir derdimiz var, bin dermana değişmeyiz diyen Turan, Küçükkuyu’nun da bundan nasibini almasını istediklerini belirterek; “Lapseki’den buraya gelinceye kadar her 10 kilometrede bir ulusal ve uluslararası projemiz var. 5 yıl ben buradayım. Seçimi yeni yaptık. Yerel seçimi de yapıyoruz. Ayvcık’ta ne varsa burada da olsun istiyoruz. Bir derdimiz var bin dermana değişmeyiz, Küçükkuyu da bundan nasibini alsın istiyoruz. Küçükkuyu’ya en çok Ak Parti yakışır. Ak Partiye de Küçükkuyu’ya yakışır” dedi. 

 
 
“Küçükkuyu’ya en çok Ak Parti, Ak Partiye de Küçükkuyu yakışır”
AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan; “AK Parti’nin gücü her zaman millet olmuştur. Vefa olmuştur, kardeşlik olmuştur. Makamlar gelir geçer ama baki olan milletin gönlüne girebilmektir. Küçükkuyu Belde Başkanlığı Yeni Binamızın Açılışını gerçekleştirdik. Beldemize hayırlı olsun… Önemli olan bu makamların gelip geçici olduğunu görebilmektir. Ben de bir gün eski milletvekili olacağım. Akılda kalan hatıralarımız, yaptığımız işler olacak. Lapseki’den buraya gelinceye kadar her 10 kilometrede bir ulusal ve uluslararası projemiz var. 5 yıl ben buradayım. Seçimi yeni yaptık. Yerel seçimi de yapıyoruz. Ayvcık’ta ne varsa burada da olsun istiyoruz. Bir derdimiz var bin dermana değişmeyiz, Küçükkuyu da bundan nasibini alsın istiyoruz. Küçükkuyu’ya en çok Ak Parti yakışır. Ak Partiye de Küçükkuyu yakışır. Kıskananlar olacaktır. Koltuğu beğenmediği için kaçanlar olacaktır. Önemli değil. Bu trenden inen iflah olmadı, olmaz. Bakınız, tüneller tamamlandığında Küçukkuyu-Ayvacık arası 5 dakika olacak. Yaparsa Ak Parti yapar. Ezine Gıda OSB’si az buz iş değil. Zeytinimiz bir liraysa iki lira etsin istiyoruz. Peynirimiz öyle. Yeri gelmişken şunu da söyleyeyim, CHP’liler her zaman çevreciyim diye hava atarlar. Üzülerek söylüyorum. Bu bölgede zeytine en çok zarar veren Belediye CHP’li Belediye. Belediye Başkanı, torunlarına nasıl bir Küçukkuyu bırakmak istiyorsa öyle çalışsın istiyoruz. Tespit ettik burada boş binada oturanlar varmış gibi. İtiraz ettik. 1031 kişiye itiraz ettik ama sonuç alamadık. Hiç birini kabul ettiremedik. Bu CHP’nin oyunudur. Biz Küçükkuyu’yu kalkındırmak istiyoruz. Bizi yalnız bırakmayın, size hizmet etmek istiyoruz. Durmak yok yola devam.” dedi. 
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER