Vali Aktaş ÇASİAD'ın onur konuğu oldu

13.10.2021         

41. ÇASİAD ile Gündem toplantısının onur konuğu Çanakkale Valisi İlhami Aktaş oldu. Vali Aktaş sanayicilere; "Hepinize gönlümüzde kapımızda 24 saat açık Allah sağlık verdiği müddetçe her öneriye her talebe açığız" dedi.

41. ÇASİAD ile Gündem toplantısının onur konuğu Çanakkale Valisi İlhami Aktaş oldu. Toplantının açılış konuşmasını yapan ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran; "Çanakkale Valimiz Sayın İlhami Aktaş 41.`sini düzenlediğimiz ÇASİAD ile Gündem toplantımıza katılarak bizleri onurlandırdınız dedi. Dernek faaliyetleri hakkında Vali İlhami Aktaş`a brifing veren ÇASİAD Başkanı Semih Başaran bu tür düzenlenen toplantılarda yapılan istişarelerin önemli katkıları olduğuna inanıyoruz" dedi.
Toplantıya katılan ÇASİAD Üyelerinin Vali Aktaş`a tek tek kendilerini tanıtmalarının ardından ÇASİAD`ın çalışmalarını dikkatle takip ettiklerini söyleyen Vali Aktaş, ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyeleriyle gündemdeki konular hakkında değerlendirmelerde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ve karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, ÇASİAD Üyelerinin sorularını cevapladı.
Toplantı sonunda Vali Aktaş; "Hepinize gönlümüzde kapımızda 24 saat açık Allah sağlık verdiği müddetçe her öneriye her talebe açığız. Aramanız, sormanız, söylemeniz bizim için yük olmaz. Davetiniz için teşekkür ederim" dedi. ÇASİAD Bakanı Semih Başaran ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER