Vali Orhan Tavlı'dan ÇASİAD'a ziyaret

08.06.2018         

Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'ne (ÇASİAD) iade-i ziyaret yaptı. Ardından ÇASİAD'ın Genişletilmiş Yüksek Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi.

 Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ne (ÇASİAD) iade-i ziyaret yaptı. Ziyaret kapsamında düzenlenen toplantıda, ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran, Başkan Yardımcısı Mehmet Işık, Saymanı Orkun Yalman, Yönetim Kurulu Üyeleri, A.Burak Kunt hazır bulundular. Vali Orhan Tavlı, ÇASİAD Başkanı Semih Başaran tarafından karşılandı. Toplantıda, 2018 Troia Yılı ve Çanakkale`yi ilgilendiren yatırımlar konuşuldu. Yapılan toplantıda, bu yıl yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ayvacık (Küçükkuyu) - Midilli seferlerinin Çanakkale turizmine büyük katkı sağlayacağı konuşuldu. ÇASİAD) Başkanı Semih Başaran, ÇASİAD`ın çalışmaları ve projeleri hakkında Vali Orhan Tavlı`ya bilgilendirmede bulundu. Ziyaretin ardından ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, Vali Orhan Tavlı`ya yaptığı ziyaret için çok memnun olduklarını iletti.

 
ÇASİAD`ın Meclisi toplantısı Kolin Hotel Otel`de gerçekleşti
ÇASİAD, Genişletilmiş Yüksek Danışma Meclisi Toplantısını 4 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirdi. Kolin Hotel`de gerçekleştirilen toplantıda, katılan üyelerin tamamının oyunu alarak yeni dönem Meclis Başkanlığına Selçuk Tülek ve yardımcılığına ise Tahsin Uysal seçildi. Başaran, derneğin faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Başkan Başaran, her Ramazan ayında olduğu üzere, üyelerin katkılarıyla Ramazan Yardım Paketlerimiz ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandığını belirtti. ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kunt, ÇASİAD`ın sürdürülebilir eğitim projesi hakkında bilgilendirmede bulundu. Toplantı sonunda, AKP Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, ÇTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri ve ÇASİAD Üyeleri düzenlenen geleneksel iftar programında bir araya geldiler. 
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER