Vali Tavlı Ankara'da

12.10.2017         

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, önemli görüşmeler için Ankara'ya gitti. Vali Tavlı Ankara'daki ilk temasında Türkiye Atletizm Federasyonu'nu ziyaret ederek Fatih Çintimar ile bir araya geldi.

 Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Ankara’da çeşitli toplantılara katılıyor. Dün Vilayetlerevi`nde Vali Tavlı’nın da katıldığı toplantının ana gündem maddesi terör ve operasyonlar oldu. Toplantıda ayrıca, asayiş, trafik, uyuşturucu ile mücadele, vatandaş buluşmaları, yayla ve meralar, 112 acil çağrı merkezleri, pasaport ve sürücü belgeleri ve güvenli okul projeleri de ele alındı. Valiler daha sonra 11 Ekim Çarşamba günü Başbakan Binali Yıldırım Çankaya Köşkü`nde, 12 Ekim Perşembe günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi`nde kabul edilecek.

Ankara’da Troia yılı görüşmesi

Öte yandan Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Ankara’da Türkiye Atletizm Federasyonu’nu ziyaret ederek Başkan Fatih Çintimar ile bir araya geldi. Türkiye Atletizm Federasyonu’nu ziyaret eden Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, TAF Başkanı Fatih Çintimar ve TAF Genel Sekreteri Fahrettin Yıldız tarafından karşılandı. Başkan Çintimar, Vali Tavlı ile bölgedeki atletizm faaliyetleri ve Troia Yılı ilan edilen 2018’deki etkinliklerin geliştirilmesi konusunda görüştü. 
(Şebnem Özer)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER