Vardola Ayakkabı & Çanta hizmete girdi...

04.04.2017         

Bayramoğlu Giyim'in ilk ayakkabı ve çanta mağazası geçtiğimiz hafta sonu Değirmenlik Sokak'ta gerçekleştirilen açılış kokteyli ile hizmete açıldı. Açılış, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın katılımı ile gerçekleştirilirken, kurdele kesimi sonrası Başkan Gökhan'a sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

 Bayramoğlu Giyim tarafından açılan ilk ayakkabı ve çanta mağazası olan  Vardola Ayakkabı & Çanta, geçtiğimiz hafta sonu Değirmenlik Sokak’ta gerçekleştirilen açılış töreni ile Çanakkalelilere hizmet vermeye başladı. Açılışa Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve davetliler katıldı. Açılış töreninde konuşan Başkan Gökhan; “Biz hep daha güzel mekanlar açılsın, insanlar hep buraya yönelsin istiyoruz. AVM’lere karşı rekabeti böyle yapacağız. Esnafımızı iyeleştirerek, daha da güzelleştirerek yapacağız. Esnafımıza destek vermeye devam edeceğiz. Bizim için temel olan Çarşı’dır. Çarşı esnafıdır.  Kolay değil, 1953’ten beri dede, baba ve oğul Çanakkale’de esnaf olarak işlerini yürütüyor. Burada olması çok önemli demek umut var. Başarılar diliyorum, hayırlı olsun diyorum” dedi. Başkan Gökhan’ın konuşması sonrasında kesilen kurdele ile birlikte Vardola Ayakkabı & Çanta kapılarını açtı. Kurdele kesimi sonrasında ise Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a doğum günü sürprizi yapıldı. Başkan Gökhan, işletmenin uzun ömürlü olması dileğinde bulundu.

 “Ayakkabı derisiyle, tabanın birleştiği yer”

Mağaza açılışı sonrasında konuşan Vardola Ayakkabı & Çanta’nın sahibi Caner Bayramoğlu;  “Biz 1953 yılından bu yana Bayramoğlu erkek giyimi işletiyoruz. Vardola’yı bu işletmenin içine kattık. İkinci şubemiz oldu. Kadın ve erkek ayakkabıları, çantaları burada müşterilerimize sunulacak. Benim ayakkabı mağazası açma fikri çocukluk hayalimdi. Yaradan böyle bir fırsat verdi değerlendirelim dedik. Şimdilik büyüyoruz, küçülsek de Allah küçük düşürmesin diyorum. Varola nedir diye sorarsanız. Ayakkabı derisiyle, tabanın birleştiği yere Vardola adı verilmiş. Bizde bu mağazaya bu ismi vermeyi uygun gördük” dedi. 
(Şenol Güven)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER

HAFTANIN EN ÇOK OKUNANLARI

Atikhisar kan ağlıyor
22.04.2018    1117
Kentin çehresi değişiyor..
20.04.2018    480
"Buyrun hodri meydan"
19.04.2018    470