01.01.1970             Varlık fonuna ülkemizin 100 yılda kazanımları devredilerek satılması kiraya verilmesi, denetimi olmayan 5 kişinin vicdanına bırakılıp, ülke son şansını oynuyor. Satılacak son varlıklarımızda fon havuzunda inşallah boğulmayız. Dedelerimiz han, hamam, iş, marka bir de gelecek kuşaklara intikali amacıyla bir miktar altın bırakmak bizlerin gelenekleri gereğidir. İşte en son sıkıntıya düşüleceğinde elden çıkarılacak bu altın birikimi ve intikali varlık fonuna devreliden varlıklar örneğine benzetebiliriz.

                Dede kazanır kurar, evlatlar devam ettirebilir, torun satar savar yorum sizin.

                Amerika Birleşik Devletleri (ABD) yeni devlet başkanı Donalt Trump 7 Müslüman ülkesi vatandaşlarının Amerika’ya girişini yasakladı. Bu başkan kararına başta İngiltere olmak üzere pek çok demokratik laik dünya ülkeleri halkı yüzbinlerce Hristiyan yürüyerek ellerinde hepimiz Müslümanız pankartlarıyla yürüdü, kararı protesto ettiler.      

                Başta biz Türkiye insanımız olmak üzere hiçbir Müslüman ülkesinden bırakın yüzbinlerin protesto yürüyüşünü en küçük bir tepki dahi duyulmadı. İran balistik füze denemesi yaparak sözde Amerika’yı vururuz palavrası sıktı , yorum sizde.

                Şen ve esen kalın.

                                              

 

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER