Yerel Lig'ler revaçta

07.02.2019         

Çanakkale Amatör Ligleri'ne hafta sonu merkez, ilçe ve beldelerde değişik kategorilerde yapılacak maçlarla devam edilecek.

  Süper Amatör, 1.Amatör, U-19, U-17 (Play-Off), U-16 ve U-14 ligleri yerel futbol tutkunları tarafından yine ilgi ile izlenecek. 

 
Karşılaşmaların gün ve saatlerini Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda Futbol  İl Temsilcisi Hayrettin Acar başkanlığında toplanan İl Tertip Kurulu belirledi. Çanakkale Futbol Hakemleri’nin yöneteceği müsabakalara takımları Antrenörleri hazırladı. (Zeynel Yöner)
 
SÜPER AMATÖR LİG
TARİH GÜN SAAT 1.TAKIM 2.TAKIM STAD
10.02.2019 Pazar 14:00 GELİBOLUSPOR ÇANAKKALESPOR FK G.BOLU MEHMETÇİK
10.02.2019 Pazar 14:00 YENİ ÇANSPOR KEPEZSPOR ÇAN İBRAHİM BODUR
10.02.2019 Pazar 14:00 EZİNESPOR KARABİGA BLD.GENÇLİKSPOR EZİNE 22 EYLÜL İLÇE
10.02.2019 Pazar 14:00 KÜÇÜKKUYU G.BİRLİÐİ YENİCESPOR KÜÇÜKKUYU BELDE
10.02.2019 Pazar 14:00 LAPSEKİSPOR BOZCAADASPOR LAPSEKİ İLÇE
 
1. AMATÖR LİG
09.02.2019 Cumartesi 11:00 SARAYCIKSPOR DÜMREKSPOR 18 MART SUNİ ÇİM
09.02.2019 Cumartesi 15:00 TARIMSPOR ARSLANCASPOR 18 MART SUNİ ÇİM
10.02.2019 Pazar 14:00 AYVACIK BELEDİYESPOR GÜMÜŞÇAYSPOR AYVACIK İLÇE
10.02.2019 Pazar 14:00 YEŞİL BAYRAMİÇSPOR GÜNEYLİSPOR BAYRAMİÇ ATATÜRK
10.02.2019 Pazar 15:00 Ç.BARBAROSSPOR HASTANEBAYIRISPOR 18 MART SUNİ ÇİM
 
U 19 LİGİ   A GRUBU
09.02.2019 Cumartesi 13:00 GÖKÇEADASPOR BOZCAADASPOR GÖKÇEADA İLÇE
09.02.2019 Cumartesi 14:00 EVREŞESPOR ÇANAKKALESPOR FK G.BOLU MEHMETÇİK
10.02.2019 Pazar 13:00 ARSLANCASPOR KEPEZSPOR 18 MART SUNİ ÇİM
 
U 19 LİGİ   B GRUBU
09.02.2019 Cumartesi 13:00 BİGA KAVAKLIK G.SPOR EZİNESPOR BİGA İLYAS BAYRAM
09.02.2019 Cumartesi 14:00 KARABİGA BLD.G.SPOR ÇANAKKALE DARDANEL SK K.BİGA ŞEHİT S. UZ
12.02.2019 Salı 16:00 Ç.BARBAROSSPOR BİGASPOR 18 MART SUNİ ÇİM
 
U 17 LİGİ   PLAY OFF FİNAL GRUBU
09.02.2019 Cumartesi 12:00 GELİBOLUSPOR ÇANAKKALE DARDANEL SK G.BOLU MEHMETÇİK
09.02.2019 Cumartesi 13:00 ARSLANCASPOR BİGASPOR 18 MART SUNİ ÇİM
 
U 16 LİGİ   A GRUBU  
09.02.2019 Cumartesi 15:00 ATATÜRK MAH.UMUT G. HASTANEBAYIRISPOR HAVAALANI STADI
09.02.2019 Cumartesi 15:00 KEPEZSPOR Ç.BARBAROSSPOR KEPEZ ATATÜRK
10.02.2019 Pazar 11:30 ARSLANCASPOR ÇANAKKALE DARDANEL SK HAVAALANI STADI
 
U 16 LİGİ   B GRUBU  
09.02.2019 Cumartesi 11:00 ÇİÇEKLİDEDESPOR      BİGASPOR BİGA İLYAS BAYRAM
09.02.2019 Cumartesi 13:00 YENİ ÇANSPOR LAPSEKİSPOR      ÇAN İBRAHİM BODUR
09.02.2019 Cumartesi 14:00 KALKIMSPOR BOZCAADASPOR  
 
U 14 LİGİ  A GRUBU
09.02.2019 Cumartesi 12:00 ARSLANCASPOR ÇANAKKALE FENERSPOR HAVAALANI STADI
10.02.2019 Pazar 13:00 GÖKÇEADASPOR LAPSEKİSPOR GÖKÇEADA İLÇE
10.02.2019 Pazar 13:30 HASTANEBAYIRISPOR KEPEZSPOR HAVAALANI STADI
 
U 14 LİGİ  B GRUBU
09.02.2019 Cumartesi 13:30 ÇANAKKALESPOR FK YEŞİL BAYRAMİÇSPOR HAVAALANI STADI
09.02.2019 Cumartesi 14:00 ONURSPOR BOZCAADASPOR KÜÇÜKKUYU BELDE
10.02.2019 Pazar 15:00 Ç.BARBAROSSPOR EZİNESPOR HAVAALANI STADI
 
U 14 LİGİ  C GRUBU
09.02.2019 Cumartesi 13:00 GÜMÜŞÇAYSPOR GELİBOLU 26 KASIM SPOR GÜMÜŞÇAY BELDE
09.02.2019 Cumartesi 15:00 BİGASPOR ADASPOR BİGA İLYAS BAYRAM
09.02.2019 Cumartesi 15:00 YENİ ÇANSPOR YENİCESPOR ÇAN İBRAHİM BODUR
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER