Yüz tanıma sistemi

22.05.2016         

Türkiye’de personelleri kontrol altında tutmak ve işletmenizi çok daha “kurumsal” bir havaya sokmak adına oldukça kullanışlı bir ürün çeşidi olan Yüz tanıma sistemi, bu aşamada kayda değer bir ürün olarak göze çarpmakla beraber, hedef kitleler tarafından da fazlaca önemsenmektedir. Biz de teknik olarak bu tür ürünlerin tamamını sizlere www.perkotek.com güvencesi ile sunmaktayız. Alanında rağbet gören ürünlerle sorunsuz bir geçiş sirkülasyonu yaratılacak ve tüm personellerin ayrıca maaş hesaplaması, izinli ve raporlu toleransları, avans durumları gibi birçok durumu da sistem üzerinden kontrol etme şanslarına ulaşabileceksiniz!

 

 

 

El teması olmamasından dolayı en uzun ömürlü üründür!

 

Diğer ürünlerde el teması olmasından dolayı zamanla deforme olma durumları söz konusu olabiliyor. Fakat Yüz tanıma sistemi bu aşamada en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu da teknik anlamda çok daha fazla kullanışlı, sizler tarafından önem arz eden ve sorunsuz hizmet alabileceğiniz durumlara da tek tıkla ulaşmanızı sağlamaktadır. Hemen siz de web sitemize girişinizi yaparak bu aşamada ürün türlerini değerlendirebilir, var olan ürünleri de bu kalitede ki sunumlar üzerinden satın alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Türkiye’de ve Dünya’da kitleler tarafından önemsenen ve rağbet gören ürün türlerini bir tık kadar ötenize taşıyan web sitemiz, alanında da güncel hizmetler sunuyor.

 

Var olan ürün türleri ile tüm geçiş sirkülasyonları artık çok daha güvenlidir! Zira bir personelin ne kadar mesai yaptığını saniyesi, saniyesine öğrenme şansı sunan Yüz tanıma sistemi bu noktada en sevilen ürünler arasında yer almaktadır. Siz de böylesi kullanışlı bir ürün türünün sunduğu avantajlardan faydalanmak ve sorunsuz hizmetler almak adına hemen web sitemize girişinizi yapın, ürünleri bu klasmanda değerlendirme şanslarına sahip olun. Var olan ürün türleri 24 saat boyunca yedekleme yaptığından dolayı da elektrik kesintisi veya buna benzer bir durum söz konusu olduğu zaman da herhangi bir veri kaybı yaşanmamaktadır. Bu da teknik olarak sistemi çok daha uzun ömürlü kılar ve sizlere değerlendirme şansları sunmayı ihmal etmez. 

 

Yorumlar

Avatar Seçiniz
 
Adınızı giriniz
Yorumunuz
(max 500 harf)

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum
 

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
Tüm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun