Zafer Partisi'nden ÇTSO yönetim kuruluna ziyaret

01.11.2021         

Zafer Partisi temsilcileri Genel Başkan Yardımcısı (Ar-Ge Sorumlusu) Doç. Dr. Tuğrul Kihtir, beraberindeki heyetle ÇTSO Yönetim Kuruluna ziyaret etti. ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ziyaretle ilgili; "Çanakkale'nin yararına yapılacak her çalışmada da siyasi kimliklerin bir kenarda bırakılarak tek vücut olunması gerektiğine inanıyoruz" dedi.

Zafer Partisi temsilcileri Genel Başkan Yardımcısı (Ar-Ge Sorumlusu) Doç. Dr. Tuğrul Kihtir, Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Basri Akşener, Yunanistan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Ferruh Özkan, Çanakkale Zafer Partisi İl Başkanı Hasan Demir, Kurucular Kurulu Üyesi Adnan Mecu, Zafer Partisi Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Gürcu, Genel İdare Kurulu Üyesi Nilgün Sadıkoğlu Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu`nu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Semih Toprak ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; "Demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olan çok sesliliği önemsiyoruz. Hepimiz farklı siyasi görüşlere sahip olsak da Odamızın kapısından içeri girdiğimiz andan itibaren siyasi görüşlerimizi geride bırakıyoruz. Çanakkale`nin yararına yapılacak her çalışmada da siyasi kimliklerin bir kenarda bırakılarak tek vücut olunması, 17 plaka olarak hareket edilmesi gerektiğine inanıyoruz." dedi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER