CHP Milletvekili Öz; `Bayramiç Çan yolu içler acısı`

12.09.2017         

CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, yapımına 2016 yılında başlanan Bayramiç-Etili-Çan yolu ile ilgili açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabından yolun son halini paylaşan Öz; ?Resimlerde gördüğünüz gibi yolun durumu içler acısı ve araçlar güçlükle ilerliyor. Ve bu yolun bir an önce bitirilmesi gerekiyor. Proje tamamlanana kadar takipçisi olacağız? dedi.

 CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, yapımına 2016 yılında başlanan Bayramiç-Etili-Çan yolu ile ilgili açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabından yolun son halini paylaşan Öz; “Resimlerde gördüğünüz gibi yolun durumu içler acısı ve araçlar güçlükle ilerliyor. Ve bu yolun bir an önce bitirilmesi gerekiyor. Proje tamamlanana kadar takipçisi olacağız” dedi. Yapımına 2016 yılında başlanan yol projesinin daha yüzde 10’u tamamlanmadan yüklenici firmaya ödemesi yapılmadığı için çalışmanın tamamen durduğunu ifade eden Öz, proje tamamlanana kadar takipçisi olacaklarını belirtti. 

“Takipçisi olacağız”

Yüklenici firmaya ödeme sorunları nedeni ile çalışmanın tamamen durduğunu ifade eden Öz, sosyal medyada yolun fotoğraflarını paylaşarak; “Hemşerilerimizin rahat ve daha güvenli ulaşımını sağlamak amacıyla 2016 yılında başlanan Bayramiç-Etili-Çan yolu projesi. Bu aralar yol gerçekten güvenli. Seyir esnasında yol çalışması nedeni ile önünüze çıkabilecek herhangi bir iş makinesi yok! Çünkü daha projenin yüzde 10’u tamamlanmadan kamulaştırma sorunları ve yüklenici firmanın ödemesinin yapılmaması yüzünden yol çalışması tamamen durmuş. Karayolları 142’inci Şube ve 14’üncü Bursa Bölge Müdürlükleri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde sorunların giderilmesi için yüklenici firma ile bugün toplantı yapılacağı bilgisine ulaştık. Resimlerde gördüğünüz gibi yolun durumu içler acısı ve araçlar güçlükle ilerliyor. Ve bu yolun bir an önce bitirilmesi gerekiyor. Proje tamamlanana kadar takipçisi olacağız” dedi.    (Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER