Kepez Belediyesi çalışanı Şahin gözyaşları ile toprağa verildi

21.01.2022         

Kepez Belediyesi'nde yaşanan iş kazası ile hayatını kaybeden Ali Şahin, dün son yolculuğuna uğurlandı. Şahin'in 2 aylık eşi dakikalarca tabutuna sarılıp ağlarken, Şahin, ailesi, dostları ve mesai arkadaşları tarafından gözyaşları içinde toprağa verildi.

Kepez Belediyesi çalışan Ali Şahin Kepez Belediyesi şantiyesinde yanıcı madde dolu varilin alev alması ile ağır yaralanmış, üzerine sıçrayan alevler arkadaşlarının müdahalesi ile söndürülen Şahin ambulansla Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi`ne kaldırılmıştı. Burada yapılan müdahalenin ardından ağır yaralı olarak İstanbul`a nakledilen Şahin ne yazık ki yaşam savaşına yenik düşmüştü. Şahin, dün gözyaşları içinde toprağa verildi. 

Şahin`in na`şı öncelikle Kepez Belediyesi`ne getirildi. Burada düzenlenen törende Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan konuşma yaptı. Arslan`ın konuşmasının ardından dualar okundu. Şahin`in na`şı daha sonra cenaze namazı için Kepez Merkez Camii`ne getirildi. Cenaze namazına, Şahin`in ailesinin yanı sıra, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Ak Parti İl Başkanı Naim Makas, CHP eski İl Başkanı İsmet Güneşhan, Kepez Belediyesi çalışanları, Şahin`in dostları ile çok sayıda Kepezli katıldı. Şahin`in 2 aylık eşi dakikalarca eşinin tabutuna sarıldı. Şahin, burada kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları içinde Kepez mezarlığında toprağa verildi.
(Eren Aşnaz- Seçkin Sağlam) 

 
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER