Semizoğlu "Şimdi, ülkemiz için daha çok çalışma zamanıdır"

02.04.2019         

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Selçuk Semizoğlu, 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi. Seçimlerin Çanakkale'ye ve Türkiye'ye hayırlı olmasını dileyen Semizoğlu; "Zaman, birlik ve beraberlikle, ülkemiz için daha çok çalışma zamanıdır" dedi.

 Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Selçuk Semizoğlu, önceki gün gerçekleşen 31 Mart yerel seçimleri kapsamında değerlendirmede bulundu. Semizoğlu, kazanan Belediye Başkanlarını, Belediye ve İl Genel Meclis Üyelerini, mahalle ve köy muhtarlarını tebrik edip, görevlerinde başarılar diledi. 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin Çanakkale için hayırlı olmasını dileyen Başkan Semizoğlu, daha çok proje üretip, Çanakkale’nin kalkınması için çalışmaların artması gerektiğini söyledi. Artık 4 yıl boyunca seçimsiz bir ortam olacağını söyleyen Semizoğlu, kutuplaşmadan uzak, birlik ve beraberlik çerçevesinde daha çok çalışma yapılması gerektiğini söyleyen Semizoğlu; “Şeffaf, hesap verebilir kadrolarını oluşturarak arzuladığımız bu hizmeti sunacaklarına da inancımız tamdır. Seçimler bitmiştir. Önümüzde seçimsiz, siyaseten berrak olan bir 4 yıl var. Şimdi artık iş dünyasının,  gerçek gündemi olan ekonomiye bir an önce dönerek önüne bakma zamanıdır. Sanayileşme yolunda daha çok istihdam, daha çok ihracat zamanıdır. Daha büyük bir heyecan ile beklediğimiz güven ortamında yeni yatırımlar zamanıdır. Toprağın vatan olduğu Çanakkale’mizi ekonomik zaferler ile de taçlandırma zamanıdır. Ülkemizin sürdürebilir büyüme yolculuğunda Çanakkale’den koşma zamanıdır. Kutuplaşmadan uzak, birlik ve beraberlik ile ülkemiz için daha çok çalışma zamanıdır” dedi. 

 
“Başkanlarımızı, Belediye İl Genel Meclisi Üyelerimizi, Muhtarlarımızı tebrik ediyorum”
ÇTSO Yönetim Kurulu Selçuk Semizoğlu; “2019 Mahalli İdareler Seçimlerinin Çanakkale’ye,  ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Marka Şehir Çanakkale’miz, ahlaklı ve ilkeli, nezaket kuralları içerisinde, dürüstçe sürdürülen bir siyasi rekabet ile Türkiye’ye örnek bir seçim süreci geçirmiştir. Öncelikle tüm adaylarımıza teşekkür ediyorum. Demokratik bir seçim sonrasında da Çanakkale halkının iradesi ve tercihi sandığa yansımış, yerel yöneticilerimiz belli olmuştur. Seçilen Belediye Başkanlarımızın, İl Genel Meclisi Üyelerimizin, Belediye Meclis Üyelerimizin, Muhtarlarımızın, Çanakkale’mizin refahı için, laf değil iş ve proje üreterek, icraatları ile sahada olarak, hangi partiden olursa olsun, sadece kendi gibi düşünenleri değil, tüm halkını kucaklayarak hizmet vermeleri en büyük arzumuzdur. Şeffaf, hesap verebilir kadrolarını oluşturarak arzuladığımız bu hizmeti sunacaklarına da inancımız tamdır. Seçimler bitmiştir. Önümüzde seçimsiz, siyaseten berrak olan bir 4 yıl var. Şimdi artık iş dünyasının,  gerçek gündemi olan ekonomiye bir an önce dönerek önüne bakma zamanıdır. Sanayileşme yolunda daha çok istihdam, daha çok ihracat zamanıdır. Daha büyük bir heyecan ile beklediğimiz güven ortamında yeni yatırımlar zamanıdır. Toprağın vatan olduğu Çanakkale’mizi ekonomik zaferler ile de taçlandırma zamanıdır. Ülkemizin sürdürebilir büyüme yolculuğunda Çanakkale’den koşma zamanıdır. Kutuplaşmadan uzak, birlik ve beraberlik ile ülkemiz için daha çok çalışma zamanıdır” ifadelerini kullandı.
(Zeynel Yöner)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER