Kepez'de AKP-MHP kol kola…

01.05.2017         

Anayasa değişikliği referandum sürecinde "Evet' için MHP ile birlikte ortak propaganda çalışması yürüten AKP Kepez Belde başkanlığı, MHP Kepez Belde Teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.

 AKP Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Kepez Belde Başkanı Recep Yılmaz ve yönetimini, ‘teşekkür turları’ kapsamında ziyaret etti. Referandumun geride kaldığını, YSK’nın resmi sonuçları ilan ettiğini, bundan sonra kabul edilen maddelerin yürürlüğü konusunda içini dolduracak çalışmaların TBMM tarafından yapılacağını hatırlatan AKP Kepez Belde Başkanı Alper Altınok; “Birlikte yürüttüğümüz çalışmalar için Kepez Belde Teşkilatına teşkilatım adına teşekkürlerimi iletiyorum. Milliyetçi, demokrat, vatanını, bayrağını seven, ülkesinin bağımsızlığını savunan sizler ile bundan sonra da yerel siyaset adına daha geliştirici, birliktelik içinde güç birliği oluşturarak çalışmalarımızın devamlını ümit ediyorum.16 Nisan’ın bir vesile olmasını kabul ederek Kepez için ne yapabiliriz, birlikte bunları oturup konuşma ve tartışmaya bizler hazırız. Dilerim aynı samimiyeti MHP olarak sizler de paylaşıyorsunuzdur. Hep birlikte olmak, iki partinin yerel siyaseti toplumsal hizmet düsturu içinde sürdürebilir kılmak, halkın ortak beklentisi olduğu kanaati taşıyorum. Ak Parti ve MHP’nin oluşturduğu güç birliğinin yerel siyasette en somut örneğini daha bir hafta önce Kent Konseyi seçimlerinde yaşadık. Yıkılamaz denilen kale yıkıldı. Surdan bir delik açıldı ve inşallah bu birlikteliği Kepez’e taşır, aynı dayanışmayı gösteririz. Ak Parti iktidarımızın hizmeti yerele yayma ve aktarma adına birlikte Kepez’de güzel işler yapmayı temenni ediyorum” dedi.

 
 
“Kepez için birlikte proje üretmeyi arzu ediyoruz”
MHP Kepez Belde Başkanı Recep Yılmaz ise, “Evet iki sağ parti olarak birbirimizle kenetlenmemiz lazım. Ülkemiz ateş çemberi ile kuşatılıyor. İçte ve dışta hainler, odaklar, emperyalistler bu cennet vatanı sömürge düzenine dahil etmek için ellerinden gelini yapıyorken MHP olarak bizlerin sessiz kalması beklenemez, zaten genel başkanımız bunu her fırsatta ifade edip ‘söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ anlayışı ile devletten yana tavrını açık şekilde koyuyor. Bizler burada Kepez olarak beldemizi bir adım daha ileriye nasıl götürürüz konuşmamız ve tartışmamız lazım. Nüfus deyim yerindeyse ışık hızıyla ilerliyor. Coğrafi konumu ve sahip olduğu zenginliklerimiz asla yadsınamaz. Sizler işbaşına geldiğiniz günden buyana güzel işler yapıyorsunuz, takip ediyoruz. Başarılı adımlar atıyorsunuz. Birlikte hareket etme, kavga ve gürültüden uzak Kepez halkı için birlikte projeler üretmeyi bizlerde arzuluyoruz. Ziyaretinizden dolayı şahsınız ve teşkilatınıza teşekkür ediyorum” dedi. (Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER