Milletvekili Erkek Beldeleri ziyaret etti

12.06.2017         

CHP Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek, beldelere ziyaret geçekleştirdi. Evreşe ve Kavakköy Beldelerine ziyarette bulunan Milletvekili Erkek'e, CHP Gelibolu İlçe Başkanı Nevzat Kaya, Gelibolu Belediye Başkan Vekili Ali Rıza Sayın'da eşlik etti.

 CHP Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek, beldelere ziyaret geçekleştirdi. Evreşe ve Kavakköy Beldelerine ziyarette bulunan Milletvekili Erkek’e, CHP Gelibolu İlçe Başkanı Nevzat Kaya ve Gelibolu Belediye Başkan Vekili Ali Rıza Sayın’da eşlik etti. İlk olarak Evreşe Beldesi ile Bolayır Köyünü ziyaret eden Erkek,  vatandaşlarla sıcak temaslarda bulundu. CHP Gelibolu İlçe Başkanı Nevzat Kaya, Gelibolu Belediye Başkan Vekili Ali Rıza Sayın’ın eşlik ettiği programda, Evreşe Belde Başkanı İbrahim Türe ve belde yöneticileri tarafından karşılanan CHP’li heyet, beldede kurulan pazarda esnaf turu yaptı. Kahvehaneleri ve esnafı da ziyaret ederek “hayırlı işler” dileklerini ileten Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale 2.Amatör Ligde Şampiyon olan Evreşespor’u da tebrik etti. Kırmızı-Siyahlı ekibin kulüp başkanı Aşkın Kızılkurt ve futbolcuları kutlayan Erkek, takıma futbol topları hediye etti. CHP Çanakkale Milletvekili Erkek, kulübün başarısına katkı sunan Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, beldede emeği geçen gönüllü insanlara teşekkür ederek; “Evreşespor’a bir üst ligde başarılar diliyorum. Yolları açık, başarıları daim olsun” dedi. Evreşespor’un imkânsızlık ve ilgisizlik ortamında çok büyük işler başardığına dikkat çeken CHP’li Erkek, belde girişinde içerisine parke taşları ve molozların döküldüğü Tunay Ünal Stadı’nın işlevsel hale getirilmesi için konunun takipçisi olacağına dair söz verdi. 

Evreşe Beldesinden Kavakköy Beldesine geçen milletvekili Erkek, Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça ile personelini ziyaret etti. CHP heyeti Gelibolu programında son ziyaretini Bolayır Köyüne gerçekleştirdi. Muhtar Adnan Can ile sohbet eden heyet, esnaf turunun ardından vatan şairi Namık Kemal ile Rumeli Fatihi Gazi Süleyman Paşa’nın kabirlerini ziyaret etti. CHP Gelibolu İlçe Başkanı Nevzat Kaya, gittikleri yerlerde referandum oylamasında gösterilen duyarlılığa teşekkür ettiklerini belirterek, kendilerini karşılayan ilgi gösteren tüm yetkililere ve vatandaşlara teşekkür ettiklerini ifade etti.
(Şenol Güven)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER