Öz; "Sağlık hizmetleri evde yapılacak.."

08.01.2019         

CHP Çan Belediye Başkan adayı ve önceki dönem Milletvekili Bülent Öz, yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında projelerini açıklamayı sürdüren Öz, bakıma muhtaç yaşlı ve engelli v kontrollerinin evlerinde yapılarak, destekleyici sağlık hizmetlerini vereceklerini belirtti.

 2019 Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimler için çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Çan Belediye Başkan adayı ve önceki dönem Milletvekili Bülent Öz,  bir yandan dada projelerini açıklamayı sürdürüyor. Çan’ın CHP’li Belediye olması durumunda bakıma muhtaç, yaşlı ve engelli hastaların kontrollerinin evlerinde yapılarak, destekleyici sağlık hizmetlerinin verileceğini belirtti. Öz, sosyal belediyecilik anlamında gereken tüm hizmetlerin Çanlılar ile buluşturulacağını ifade eden Öz, projelerini açıklamaya devam edeceğini belirtti.

Çan Belediye Başkan adayı Öz;  “Belediyemiz bünyesinde tesis edeceğimiz ekibimiz ile resmi sağlık kuruluşlarımızın vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra, bakıma muhtaç yaşlı ve engelli hastalarımızın kontrollerini evlerinde yaparak, destekleyici sağlık hizmetlerini vereceğiz. Bu kapsamda; kan alma, enjeksiyon, serum bağlama, tansiyon, pansuman hizmetleri (bazı hizmetler reçeteye bağlıdır) verilecektir. Kişisel bakımını sağlayamayan hastaların kişisel bakımının sağlanması İmkânı olmayan yaşlı hastalarımızın ev temizlik ve bakımları...” dedi. 
(Zeynep Kocaman)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER