Trabzonspor'da zorlu dönem

12.03.2018         

Kadroda yer alan futbolcuların 3 aydan buyana maaş ve primlerini alamadıkları iddia ediliyor. FİFA, Muharrem Usta başkanlığındaki Bordo-Mavili Kulübe Transfer Yasağı koydu. Trabzonspor'da yönetim bu yaptırımın ardından 29-30 Mart'ta seçim kararı aldı.

 Matus Bero`dan kaynaklanan borç sebebiyle transfer yasağı cezası alan Trabzonspor, konuyla ilgili olarak resmi açıklamada bulundu. Bordo-Mavili kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, "FIFA tarafından bugün kulübümüze gönderilen yazıda, sıradaki ilk transfer döneminde uygulanmak üzere transfer yasağı getirildiği tarafımıza bildirilmiştir. İlgili yazıya konu olan borç ödenmiş olup, karşı tarafın ödemeyi FIFA’ya bildirmemesinden kaynaklı ortaya çıkan bu durumun düzeltilmesi için gerekli girişimler başlatılmıştır." ifadelerine yer verildi. Ayrıca, seçim kararı alınan Trabzonspor’da kulis çalışmalarının da başladığı ifade ediliyor. 


İbrahim Hacıosmanoğlu yeniden aday
Eski Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, seçimi kaybettiği gün yaptığı konuşmada, “Sanmasınlar yıkıldım, bir başka bahar için sadece yaprak döktüm” diye açıklama yaparak aslında bir sonraki seçim için aday olacağının sinyallerini vermişti. Hacıosmanoğlu’nun şu an bile yönetiminin önemli bir bölümünü netleştirdiği ve bir çok delege ile bir araya geldiği öğrenildi.
Sabah
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER