Üstün, Çanakkale'de temaslarda bulundu

18.07.2020         

Kurum sürecini bir süre önce tamamlayan ve Çanakkale'deki yönetim kadrosunu belirleyen Gelecek Partisi, siyasi sahayı hareketlendiriyor. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kültür-Turizm Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ kentte bir dizi temasta bulundu. Siyasi nezaket örneği gösteren Gelecek Partisi heyeti, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı, ardından da Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret etti..

 Eski Başbakanlardan, Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi, Çanakkale’deki örgütlenme sürecini tamamlayarak siyasi faaliyetlerine başlamıştı. Gelecek Partisi, kentteki siyasi çalışmalarına hız katarak, önceki gün Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün`ü Çanakkale’de ağırlamış ve siyasi değerlendirmelerde bulunmuştu. Parti içi çalışmalarının yanında Genel Başkan Yardımcısı Üstün ile birlikte bir dizi ziyarette bulunan Gelecek Partisi, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ve Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti.

 

Siyasi nezaket!...

Gelecek Partisi, siyasi nezaket örneği göstererek, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyaret etti. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Kültür-Turizm Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ, İl Başkanı Hüseyin Yıldırım ve Çanakkale kadrosundan oluşan bir heyet, Başkan Gökhan ile son siyasi gelişmeler ve Çanakkale’ye ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Başkan Gökhan, ziyaret ile ilgili olarak, “Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Feramuz Üstün`e ve İl Yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Muhasebecilere ziyaret

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Kültür-Turizm Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ ve İl Başkanı Hüseyin Yıldırım’dan oluşan heyet, Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı da ziyaret etti. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı, Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Hüseyin Yıldırım ve Turizm Politikaları Başkanı Yeşim Elibol Karadağ ile birlikte ziyaret etti. Ziyarette Gelecek Partisi heyetini, Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Soykan, Başkan Yardımcımız Koray Gökalp, Oda Sekreteri Erhan Karakaş, Oda Saymanı Özgün Kamar ve Yönetim Kurulu Üyesi Alper Küplü ağırladı. Görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, kent ve ülke ekonomisi üzerine sohbet edildi.

(Haber Merkezi)

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER