“Köpek gezdirmek günah” denilerek bir kadın darp edildi

06.03.2017         

Barbaros Mahallesi Troia Caddesi üzerinde yer alan belediyeye ait bir parka köpeğini dolaştırmak için ablası ile birlikte giden A.K. isimli kadının, 3 türbanlı kadın tarafından saldırıya uğradığı iddia edildi. Türbanlı kadınların, “Bina da park da bizim burada köpek dolaştıramazsınız, günah” dediği, saldırıyı gerçekleştiren kadınlardan birinin evinden getirdiği mermer bir blok ile A.K’nin kafasına vurarak darp ettiği iddia edildi.

 Barbaros Mahallesi Troia Caddesi üzerinde bulunan Çanakkale Belediyesine ait olan bir parka köpeğini dolaştırmak üzere ablası ile giden A.K.’nin, 3 türbanlı kadın tarafından köpek gezdirdiği gerekçesi ile darp edildiği, darp sırasında mermer bir blok kullanıldığı iddia edildi. Söz konusu olayda; A.K, köpeğini parkta gezdirdiği sırada 35-40 yaşlarında türbanı bir kadının yanına gelerek “Ben site de park da bizim, burada köpek gezdiremezsiniz, günah” diyerek A.K ile tartışmaya başladığı öğrenildi. Kadının A.K’ye ayrıca, ‘Gavur musunuz,   günah değil mi, köpekle oynuyorsunuz?” dediği ileri sürülürken, tartışma sırasında yan siteden 2 türbanlı kadının daha çıkarak yanlarına geldiği ve 3 kadının A.K’yi tartaklamaya başladığı iddia edildi. A.K’yi saçlarından tutarak kafasını taşa vuran kadınların bununla yetinmeyerek evlerinden getirdiği mermer bir blok ile kafasına vurdukları öğrenildi. Çevredeki vatandaşların kavgayı ayırmasının ardından polis çağıracağını söyleyen A.K’ye türbanlı kadınlardan birinin kocasının savcı olduğunu ve polislerin bir şey yapamayacağı tehdidinde bulunduğu belirtildi. Darp raporu almak için hastaneye giden A.K, hastanede de buraya gelen türbanlı kadınların yakınları tarafından “Buradan ölün çıkar” denilerek tehdit edildiği öğrenildi. A.K darp raporunu almasının ardından karakola giderek şikayette bulundu, şikayet üzerine ifade verme işlemlerinin yapıldığı öğrenildi. 

(Seçkin Sağlam)

Yorumlar

Avatar Seçiniz
 
Adınızı giriniz
Yorumunuz
(max 500 harf)

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum
 

Mete     17:45 20-07-2017
Çanakkale gibi çağdaş,laik ve yenici bir şehirde bu tür gerici olayların yaşanması çok üzücü.

Hacer    17:45 20-07-2017
Ya şimdi ne desem bu kadının kocası savcı hadi konuş bakalım yarın köpeği le ben den o park gelicem benim de babam hakim

Aksi kız    17:45 20-07-2017
Neyin kafasında bu millet! ? Bu ülkeyı bu hale getırenleri Allah ıslah etsin. Yazık yanı kadın orda köpeğini dolaştırmaya cıkmıs ne var bunda yanıı gecmıs olsun gerekenler inşallah yapılır.

samil     17:45 20-07-2017
Neredeymis o park, biz de gidelim kopeklerimizle, mermer bloklu savcinin karisini ve arkadaslarini goruruz belki...Yanlis memlekette yasiyorlar..Hem siz benim kim oldugumu biliyor musunuz :-)

pervin cinsçubukçu     17:45 20-07-2017
bundan sonra aikido dersleri alıp biber gazı ile gezeceğiz artık

© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
Tüm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun