"CHP'li vekiller ve Çanakkale'yi temsil eden herkes bu projeyi görmeli"

20.04.2021         

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın, meclis üyeleriyle birlikte 1915 Çanakkale Köprüsü'nün şantiyesine gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulundu. "Çok geç kalınmış olsa da Sayın Gökhan'ın köprü ziyareti kıymetli" diyen Makas, "Bu ziyarete sadece Belediye Başkanı değil CHP'nin Çanakkale'deki iki milletvekili de keşke katılmış olsaydı. Köprünün inşaatının başlangıcından beri 4 yıl geçmesine rağmen TBMM'de Çanakkale Vekili olarak görev yapan CHP'li vekilleri burada görememek üzücü" dedi.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan`ın, meclis üyeleriyle birlikte 1915 Çanakkale Köprüsü`nün şantiyesine gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas konuyla ilgili olarak şunları söyledi; "Beklerdik ki sadece Türkiye`de değil Dünyada rekor bir köprü olan 1915 Çanakkale köprüsünü CHP`li vekiller de tüm Türkiye`ye tanıtmış olsalardı. Şehrimiz ve ülkemiz için, oldukça kıymetli olan bu proje ve bunun gibi şehrimizde yapılan ulusal ölçekli projeleri tanıtmak Çanakkale`yi temsil eden herkesin vazifesi olmalı" diye konuştu. Partisinin İl Yönetim Kurulu toplantısında, Çanakkale Merkez İlçe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan`ın, meclis üyeleriyle birlikte 1915 Çanakkale Köprüsü`nün şantiyesine gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas şöyle konuştu: "18 Mart 2017 tarihinde temeli atılan 1915 Çanakkale Köprüsü, o tarihten bugüne Çanakkale Merkez İlçe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan tarafından ilk defa ziyaret edildi. Çok geç kalınmış bu ziyarete sadece Belediye Başkanı değil CHP`nin Çanakkale`deki iki milletvekili de keşke katılmış olsaydı. Şehrimiz ve ülkemiz için, oldukça kıymetli olan bu proje ve bunun gibi şehrimizde yapılan ulusal ölçekli projeleri tanıtmak Çanakkale`yi temsil eden herkesin vazifesi olmalı." 

"Geç de olsa bu ziyaret kıymetli"
"Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan`ın 20 Mart tarihinde Belediye Meclisi Grup Başkanvekilimiz Esra Yüksel ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile görüşmedeki daveti üzerine gerçekleşen bu ziyaret, köprü ile sınırlı kalmamalı. CHP`li Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ezine Gıda Organize Sanayi Bölgesine da gitmeli, neredeyse tamamlanmış olan Küçükkuyu tünelleri şantiyesine de ziyarette bulunarak ulusal çapta ses getirmiş, şehrimizin reklamını yapan bu yatırımları anlatmalıdır. Geç de olsa Sayın Gökhan`ın yapmış olduğu bu ziyaret kıymetli. Bizler kendisine teşekkür ediyoruz."
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER