Bıçaklanan güvenlik görevlisi hayatını kaybetti

05.09.2017         

Çanakkale`de bir cafe/Barda güvenlik görevlisi olarak çalışan Mustafa Özpınar alkollü olduğu için mekana almak istemediği bir kişi tarafından kalbinden bıçaklandı. Aldığı bıçak darbesi ile ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan 37 yaşındaki Özpınar, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 Çanakkale’de bir Cafe/Barda güvenlik görevlisi olarak çalışan 37 yaşındaki Mustafa Özpınar, sarhoş olduğu için mekana almadığı kişi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olay, 2 Eylül Cumartesi gecesi saat 23.00 sıralarında, Cevatpaşa Mahallesi, Kayserili Ahmet Paşa Caddesinde, Cafe/Bar`da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, barın giriş kapısında güvenlik görevlisi olarak çalışan Mustafa Özpınar, alkollü olarak bara girmeye çalışan kişiyi engelledi. Bunun üzerine Özpınar ile tartışan kişi belindeki bıçakla güvenlik görevlisine saldırdı. Güvenlik görevlisi Mustafa Özpınar, aldığı bıçak darbeleriyle yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine gelen ambulansla Çanakkale Devlet Hastanesi`ne kaldırılan Özpınar, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili çalışma başlatan polis Özpınar’ı bıçaklayan kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi. 
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER