havadurum

A Millî Takım'da İtalya maçı hazırlıkları sürüyor

2024 Avrupa Şampiyonası öncesindeki ilk özel maçta 4 Haziran Salı günü deplasmanda İtalya ile karşılaşacak A Millî Takımımız, Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanla hazırlıklarına devam etti.

4358

Riva'daki TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde saat 18.00'de gerçekleştirilen idmanda ısınma hareketlerinin ardından rondo ve taktik çalışmaları yapıldı. Ardından tam sahada çift kaleli taktik oyun oynandı; son bölümde ise duran top ve şut çalışması yapıldı.

TFF Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da bugün yapılan çalışmayı tribünden takip etti. Ay-Yıldızlılar, yarın saat 10.00'da TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde İtalya maçı öncesindeki resmî antrenmanını yapacak. Bu çalışmanın ilk 15 dakikalık bölümü medyaya açık olacak. A Millî Takım kafilesi, saat 16.30'da Türk Hava Yolları'na ait uçakla İtalya-Türkiye karşılaşmasının oynanacağı Bologna kentine seyahat edecek. A Millî Takım Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella ve takım kaptanımız Hakan Çalhanoğlu, yarın saat 19.00'da (TSİ 20.00) Renato Dall'Ara Stadyumu'nda bir basın toplantısı düzenleyecek. A Millî Takım oyuncularımız, toplantı öncesinde stadyumda kısa bir yürüyüş yapacak. Medya mensuplarının bu etkinliği de takip etmesi mümkün olacak.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş