"En büyük sebebi Yiğit başkanın yalancı olması"

23.04.2021         

Gelecek Partisi Gelibolu İlçe Başkanı Aysun Tarıman, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Tarıman sosyal medya hesabından canlı yayında yaptığı açıklamada Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Yiğit Akkoyun'un yalancı olduğu iddia etti. Tarıman; "Baba parasıyla olmuyor bu işler. Her şey yalan. 10 tane laf söylüyorsun, 9'u yalan. Benim yalana asla tahammülüm yok. İstifamın en büyük sebebi Yiğit başkanın yalancı olması" dedi.

Gelecek Parti Gelibolu İlçe Başkanı Aysun Tarıman, Facebook`tan yaptığı canlı ayın ile partisinden istifa ettiğini açıkladı. Tarıman, Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Yiğit Akkoyun`un yalancı olduğu iddiasıyla partisinden ayrıldığını bildirdi. Aysun Tarıman, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
 
"Yiğit başkanın söylediği şu: `Ben Çanakkale`nin ağasıyım` Yiğit başkan, Çanakkale kimsenin ağası değil. Çanakkale hepimizin memleketi. Sen bu burnunu biraz aşağı düşürecen, çok yukarıda. Baba parasıyla olmuyor bu işler. Yürekle oluyor işler. Hani Ankara`da yapmıştın ya böyle diye (Para sayma işareti yapıyor) Sende o da yok zaten görüldüğü gibi. Geldik. `Param var, oyum var, şuyum var` yaptın ama fos çıktın maalesef. Sürekli yalan. Hep yalan, hep yalan, hep yalan. Her şey yalan. 10 tane laf söylüyorsun, 9`u yalan. Benim yalana asla tahammülüm yok. İstifamın en büyük sebebi Yiğit başkanın yalancı olması. Bakın buradan açık ve net söylüyorum." Gelecek Partisi Gelibolu İlçe Başkanı Aysun Tarıman, partisinden istifa ettiğini açıkladı ve Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Yiğit Akkoyun`un yalancı olduğu iddia etti. Tarıman, Akkoyun`u hedef alarak, "Baba parasıyla olmuyor bu işler. Her şey yalan. 10 tane laf söylüyorsun, 9`u yalan. Benim yalana asla tahammülüm yok. İstifamın en büyük sebebi Yiğit başkanın yalancı olması" dedi.
(Haber Merkezi)
© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER