DOLAR 28.9503 %0.07
EURO 31.2852 %-0.22
G.ALTIN 1871.0502 %-0.71
BITCOIN 42378.8961 %1.48
ETHERIUM 2229.1152 %0.01
BIST100 8057.42 %-0.02
havadurum

Ezine OSB'de Jandarma Karakolu için ilk adımlar atıldı

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Müdürü Alper Altınok, planlanan Jandarma Karakolu projesine ilişkin müjdeyi verdi.

667

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Müdürü Alper Altınok, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan'ın destekleriyle Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde planlanan Jandarma Karakolu projesi için önemli bir adım atıldığını duyurdu.

OSB içerisinde saha incelemesi gerçekleştirildi

Alper Altınok, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan'ın talimatları doğrultusunda, Jandarma İstihkam ve İnşaat Daire Başkanı J. İs. Alb Turgut Öğretmen ve beraberindeki heyetle birlikte Ezine Gıda İhtisas OSB içerisinde saha incelemesi gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında, Jandarma Komutanı proje için en kısa sürede çalışmalara başlanacağını ve Jandarma Karakolu'nun hizmete açılacağını taahhüt etti.

"Jandarma Karakolunu hizmete açacaklarını söylediler"

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Müdürü Alper Altınok konuya ilişkin; "İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Bülent Turan'ın tensipleri ile Ezine Gıda İhtisas OSB içerisine yapılacak Jandarma Karakolu için Jandarma İstihkam ve İnşaat Daire Başkanı J. İs. Alb Turgut Öğretmen ve beraberindeki heyet ile birlikte saha incelemesinde bulunduk. Komutanımız en kısa sürede çalışmalara başlayacaklarını ve Jandarma Karakolunu hizmete açacaklarını söylediler. Ziyaretleri ve hediyeleri için kendilerine çok teşekkür ederiz." dedi.

Önemli bir adım olarak değerlendiriliyor

Altınok, ziyaret ve destekleri için Jandarma İstihkam ve İnşaat Daire Başkanı Turgut Öğretmen ve heyetine teşekkür etti. Bu işbirliği, bölgenin güvenliği ve hizmet kalitesinin artırılması açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Projenin tamamlanmasıyla birlikte, sanayi bölgesinin güvenliği daha etkin bir şekilde sağlanacak.

(Nevin Yüksel)

Paylaş