BITCOIN 42271.03 %1.22
ETHERIUM 2229.0133 %0.00
BIST100 8057.42 %-0.05
DOLAR 28.9166 %-0.05
EURO 31.2712 %-0.27
G.ALTIN 1871.0512 %-0.71
havadurum

Karadağ; "Gönlüm, yüreğim burada olacaktır"

Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ'ın Mersin'e atanması nedeniyle veda programı gerçekleştirildi.

480

Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ'ın, Mersin İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atanması sebebiyle kurum personeli tarafından veda programı düzenlendi. Yapılan programda duygu ve düşüncelerini dile getiren Karadağ; "Görev yaptığım zaman içinde her saatinden, her dakikasından büyük bir haz aldığım, mutlu olduğum bu topraklara, çok kıymetli insanlara, değerli büyüklerime ve dostlarıma artık veda zamanı gelip çatmıştır" dedi.

"Başımızın tacı çiftçilerimizin dertleri ile dertlendik"

Gerçekleştirilen veda programında konuşma yapan Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ "Hayatımın On yıl gibi çok önemli bir kısmında; toprakları tarih kokan ve kutsal olan bu aziz şehirde bana hizmet etmeyi nasip ettiği için öncelikle Yüce Allah'ıma sonsuz şükranlarımı arz ediyorum. Görev yaptığım sürece gururdan - kibirden uzak, iş odaklı olarak bütün personelimle gece gündüz, yağmur-çamur demeden özveri ile çözüm odaklı olarak çalıştık. Kamu kurumları, STK'lar, Muhtarlar ve devlet büyüklerimizle geliştirdiğimiz projeleri hayata geçirmek için hep birlikte mücadele ettik. Başımızın tacı çiftçilerimizin dertleri ile dertlendik, mutlulukları ile mutlu olduk. Onların daha iyi üretmesi ve daha çok kazanması için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık. Çanakkale'miz ve çiftçilerimiz için irili ufaklı yüze yakın proje yaptık. Görev yaptığım bu süre içinde elbette hatalarım ve eksiklerim olmuştur. Ancak, Allah'a şükürler olsun ki bilerek veya isteyerek hiçbir yanlış iş yapmadım. Ne devletimizin ne de büyüklerimizin güvenini sarsacak, gururunu incitecek bir fiiliyatta bulunmadım" şeklinde konuştu.

"Sizleri ve bu toprakları hiç unutmayacağım"

Çanakkale'de görev yaptığı süreç içerisinde oldukça değerli zamanlar geçirdiğini dile getiren Karadağ; "Kurum olarak özellikle çiftçilerimizle var olan gönül bağını ve onların bize olan güvenlerini daha üst seviyelere taşıdık. Görev yaptığım zaman içinde her saatinden, her dakikasından büyük bir haz aldığım, mutlu olduğum bu topraklara, çok kıymetli insanlara, değerli büyüklerime ve dostlarıma artık veda zamanı gelip çatmıştır. Güzel anılarla dolu olan bir yerden, bir ortamdan ayrılmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bu nedenle gönlüm, yüreğim burada olacaktır. Sizleri ve bu toprakları hiç unutmayacağım. Görev yaptığım zaman içinde mutlaka kırgınlıklar olmuştur. Kırdığım insanlar olmuştur. Ben herkesten haklarını bana helal etmesini istiyorum" ifadelerini kullandı.

"Bir ömür boyu mutlu ve başarılı olmanızı yürekten istiyorum"

Çalışma süreci boyunca yanında olan herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Karadağ; "Buradaki çalışma süresince yardım ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve varlıklarından güç aldığım; başta Sayın Valimiz İlhami Aktaş olmak üzere Sayın Milletvekillerimize, Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Ticaret Odalarımıza, Ticaret Borsalarımıza, Ziraat Odalarımıza, Birliklerimize, Kooperatiflerimize, Muhtarlarımıza ve başımızın tacı çiftçilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca, on yıldır her türlü zor şartlarda bile uyum içinde çalıştığımız değerli personelime teşekkür ediyorum. Herkese sağlık, sıhhatler diliyorum. Bir ömür boyu mutlu ve başarılı olmanızı yürekten istiyorum. Her şey gönlünüzce olsun" dedi.

Düzenlene programa; Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Belediye Başkanları, Kurum Amirleri, Birlikler, Kooperatifler, Muhtarlar ve İl/İlçe Müdürlüğü personelleri katılım sağladı.

Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılan paylaşımda; "İl Müdürlüğümüzde 2014-2023 yılları arasında görev yapan ve birçok ilke imza atan ve her zaman başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren değerli İl Müdürümüze yeni görev yeri olan Mersin ilinde muvaffakiyetler diliyoruz" ifadelerine yer verildi.

(Dilan Kaynak)

Paylaş