havadurum

Kunt, “Çanakkale turizm potansiyelini maksimum düzeye çıkarmak için birlikte çalışacağız”

Çanakkale Belediye Başkan Adayı Burak Kunt, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası'nı ziyaret ederek ÇARO Başkanı Cihan Müşterioğlu'yla bir araya geldi.

1199

Çanakkale Belediye Başkan Adayı Burak Kunt, STK ve oda ziyaretlerinde hız kesmiyor. Gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası'nı ziyaret eden Burak Kunt: "Çanakkale'mizin turizm potansiyelini daha da geliştirmek amacıyla çalışmalar yürüten Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası'nı teşkilatlarımızla birlikte ziyaret ettim. Gerçekleştirdiğimiz ziyarette, Çanakkale'mizin tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra doğal güzelliklerini de tanıtmak ve turizm faaliyetlerini artırmak için ortak çalışma fırsatları hakkında konuştuk” dedi.

“Çanakkale'mizi takip eden değil, takip edilen bir şehir haline getireceğiz”

Kunt sözlerine şu şekilde devam etti, “Misafirperverlikleri için oda başkanı Cihan Müşterioğlu'na ve yönetimine çok teşekkür ederim. Turizm sektörü temsilcileriyle bir araya gelerek, Çanakkale'mizin turizm potansiyelini maksimum düzeye çıkarmak için birlikte çalışacağız. Çanakkale'mizi takip eden değil, takip edilen bir şehir haline getireceğiz.”

(HABER MERKEZİ)
Paylaş