DOLAR 28.9337 %0.09
EURO 31.7381 %0.05
G.ALTIN 1875.4104 %0.17
BITCOIN 37252 %1.18
ETHERIUM 2028.3051 %1.62
BIST100 8084.71 %0.10
havadurum

Yusuf Kavuk Bulundu Mu? Müge Anlı’da Şok Gelişme!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Yusuf Kavuk olayı, izleyicilerin merakını cezbetmeye devam ediyor. Alaçatı’da aşçılık yapan Yusuf Kavuk, sevgilisi olduğu iddia edilen Derya Altun ve Harun Ateş isimli kişilerle Makedonya’ya gittikten sonra ortadan kayboldu. Yusuf Kavuk’un ailesi, oğullarının bir cinayete kurban gittiğinden şüpheleniyor. Peki, Yusuf Kavuk bulundu mu? Müge Anlı’da son durum ne? İşte, detaylar…

3124

Alaçatı’da aşçılık yapan Yusuf Kavuk, 126 gündür kayıp. Yusuf Kavuk’un sevgilisi olduğu iddia edilen Derya Altun ve Harun Ateş, Müge Anlı’nın sorularına cevap vermekten kaçınıyor. Yusuf Kavuk’un eski patronu Arsen Bey, Yusuf’un kendisini askeri personel olarak tanıtan bir kişinin tehdit ettiğini söylediğini anlattı. Yusuf Kavuk’un akıbeti ne oldu?

Yusuf Kavuk Kimdir?

Yusuf Kavuk, 1989 doğumlu, 1 çocuk babası bir aşçıdır. Alaçatı’da bir restoranda çalışan Yusuf Kavuk, burada tanıştığı Derya Altun ile ilişki yaşamaya başladı. Derya Altun’un evli olduğu ve Harun Ateş isimli bir kişiyle de ilişkisi olduğu iddia edildi. Yusuf Kavuk, Derya Altun ve Harun Ateş ile birlikte Makedonya’ya gitti. Bu seyahatten sonra Yusuf Kavuk’tan haber alınamadı. Yusuf Kavuk’un ailesi, oğullarının kaybolmasından Derya Altun ve Harun Ateş’i sorumlu tutuyor.

Yusuf Kavuk Bulundu Mu?

Yusuf Kavuk’un kaybolmasının üzerinden 126 gün geçti. Yusuf Kavuk’un nerede olduğu hala bilinmiyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Yusuf Kavuk olayı araştırılıyor. Programa bağlanan Yusuf Kavuk’un eski patronu Arsen Bey, Yusuf’un kendisini aradığını ve askeri personel olarak tanıtan bir kişinin kendisini tehdit ettiğini söylediğini anlattı. Arsen Bey, Yusuf’un telaşlı bir hali olmadığını ve bir arkadaşından da bahsetmediğini söyledi.

Müge Anlı, Yusuf Kavuk’un sevgilisi olduğu iddia edilen Derya Altun ve Harun Ateş’in programa bağlanmalarını istedi. Ancak Derya Altun ve Harun Ateş, Müge Anlı’nın sorularına cevap vermekten kaçındılar. Derya Altun, Yusuf Kavuk ile sadece arkadaş olduklarını, Harun Ateş ile de iş ilişkisi içinde olduklarını söyledi. Harun Ateş ise, Yusuf Kavuk’un yanında çalışan bir kişinin daha kaybolduğuna dair iddiaları yalanladı. Harun Ateş, Yusuf Kavuk’un kendisine borcu olduğunu ve onu ödemek için Makedonya’ya gittiğini iddia etti.

Müge Anlı, Yusuf Kavuk olayında yeni ipuçlarına ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor. Yusuf Kavuk’un hayatta olup olmadığı, Derya Altun ve Harun Ateş’in Yusuf Kavuk’un kaybolmasıyla ilgili gerçekleri saklayıp saklamadığı, Yusuf Kavuk’u tehdit eden askeri personel kimliği olan kişinin kim olduğu gibi soruların cevapları aranıyor. Yusuf Kavuk’un ailesi ise, oğullarının akıbetini öğrenmek için umutla bekliyor. (Saim Tunçman)

Derya Altun Kimdir? Müge Anlı’da Gündem Olan Yusuf Kavuk ile İlişkisi Var mı?

Paylaş