havadurum

Kurtlar Vadisi Kaos Geliyor! Polat Alemdar Kimdir?

Televizyon tarihinin en uzun soluklu ve en çok izlenen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi, yeni bir sezonla geri dönüyor. Kurtlar Vadisi Kaos adıyla 2024 yılında izleyiciyle buluşacak olan dizinin başrolünde yine Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı Polat Alemdar karakteri olacak. Peki, Polat Alemdar kimdir? Kurtlar Vadisi Kaos’un konusu ve oyuncu kadrosu ne olacak? İşte merak edilenler…

7003

Kurtlar Vadisi Kaos, 2024 yılında dijital platformda yayınlanacak. Dizinin başrolünde yine Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı Polat Alemdar karakteri olacak. Polat Alemdar, Mehmet Karahanlı ile Nergiz Karahanlı’nın öz oğludur. Mehmet Karahanlı, devlete birçok hizmette bulunmuş bir istihbarat görevlisiydi. Özellikle Aslan Akbey’le birçok başarılı operasyon yapmıştı. Ancak en son ki görevlerinde gözünü para ve güç bürümüş olan Karahanlı; İsrail’e, Filistinlilerin kaldığı bir mülteci kampında silahların saklandığını ihbar ederek ihanet etmiştir. Bunun üzerine İsrail kampı bombalanmıştır. O sırada kampta olan Aslan Akbey’in kardeşi ve kardeşinin nişanlısı ölmüştür. Aslan Bey ya da bilinen diğer takma adıyla Amca, bunun öcünü almak için Karahanlı’nın oğlu Efe Yakup Karahanlıyı kaçırmış ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na vermiştir. Babası Mehmet Karahanlı gibi hapşırdığı zaman art arda 3 kere hapşırır. Bu sırrı da bir tek Aslan Akbey bilir. Ömer Candan ve Nazife Candan isimli bir çift, Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan bir evlatlık almak istiyordu. Amca, Efe Yakup’un bu çifte evlatlık olarak verilmesini sağlamıştır. Amca’nın amacı; Efe Yakup’un tanınmayan bir ailede saklanarak tekrar öz annesi ve babası tarafından bulunmasını engellemekti. Ömer ve Nazife Candan çiftiyse, Efe Yakup’a Ali ismini verdi. Böylece Mehmet Karahanlı’nın oğlu Efe Yakup Karahanlı, Ali Candan oldu.

Polat Alemdar Nasıl Polat Alemdar Oldu?

Ali Candan, lise yıllarından itibaren Aslan Akbey tarafından yetiştirilmiştir. Aslan Akbey, Ali Candan’ın gerçek kimliğini ona söylememiştir. Ali Candan, Aslan Akbey’in yanında birçok eğitim almış ve birçok operasyona katılmıştır. Ali Candan, Aslan Akbey’in yanında Polat Alemdar adını almıştır. Polat Alemdar, Aslan Akbey’in ölümünden sonra onun yerine geçmiş ve Kurtlar Vadisi adlı gizli bir örgütün lideri olmuştur. Polat Alemdar, devletin içine sızmış olan mafya, terör ve yabancı güçlerle mücadele etmiştir. Polat Alemdar, birçok düşmanla karşılaşmış ve birçok dostunu kaybetmiştir. Polat Alemdar, aynı zamanda birçok aşk yaşamış ve birçok acı çekmiştir. Polat Alemdar, ülkesi ve milleti için her zaman fedakarlık yapmış ve vatansever bir kahraman olmuştur.

Kurtlar Vadisi Kaos’un Konusu Nedir?

Kurtlar Vadisi Kaos, Kurtlar Vadisi serisinin yeni dizisidir. Dizinin konusu henüz netlik kazanmamıştır. Ancak dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz, dizinin daha önceki dizilerden farklı olacağını ve yeni bir soluk getireceğini söylemiştir. Raci Şaşmaz, dizinin daha çok uluslararası konulara odaklanacağını ve Polat Alemdar’ın yeni düşmanlarla karşılaşacağını belirtmiştir. Raci Şaşmaz, dizinin hem aksiyon hem de dram yönünün güçlü olacağını ve izleyicileri şaşırtacak gelişmeler yaşanacağını ifade etmiştir.

Kurtlar Vadisi Kaos’un Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Kurtlar Vadisi Kaos’un oyuncu kadrosu henüz tam olarak açıklanmamıştır. Ancak dizinin başrolünde yine Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı Polat Alemdar karakteri olacağı kesindir.

(ESRA GÜLLER)
Paylaş