havadurum

U16 Türkiye Şampiyonası 2. Kademe maçları bugün start alıyor

Türkiye Şampiyonası U16 2. Kademe müsabakalarının kura çekimi yapıldı ilk düdük bugün saat 13.00'da çalıyor.

4323

2023-2024 sezonu U 16 Türkiye Şampiyonası 2.Kademe Müsabakalarının, 02-05 Mayıs 2024 tarihleri arasında Çanakkale Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların Teknik Toplantısı 01 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 16:00' da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı. Çanakkale 18 Mart Sentetik Çim Stadında oynanacak müsabakalarda takımların çektikleri kura numaralarına göre düzenlenen Fikstür şöyle oluşmuştur.

A GRUBU TAKIMLARI

1- BURSA TÜTÜNSPOR

2- İSTANBUL DUDULU SPOR

3- TEKİRDAĞ FEVZİPAŞA SPOR

A GRUBU MÜSABAKALARI

1.GÜN

02.05.2024 Perşembe

1-2 BURSA TÜTÜNSPOR - İSTANBUL DUDULUSPOR 13:00 18 Mart çim saha

2.GÜN

03.05.2024 Cuma

3- 1 TEKİRDAĞ FEVZİPAŞASPOR - ......................... 15:00 18 Mart çim saha

3.GÜN

04.05.2024 Cumartesi

2 - 3 ......................... - TEKİRDAĞ FEVZİPAŞASPOR 13:00 18 Mart çim saha

B GRUBU TAKIMLARI

1- BURSA ÖZÜNTEKS ÇAMLICA SPOR

2- TEKİRDAĞ ÇORLU BELEDİYE FK

3- İSTANBUL CEVİZLİ ANADOLU SPOR

B GRUBU MÜSABAKALARI

1.GÜN

02.05.2024 Perşembe

1-2 BURSA ÖZÜNTEKS ÇAMLICA SPOR-ÇORLU BELEDİYE FK 15:00 18 Mart çim saha

2.GÜN

03.05.2024 Cuma

3-1 İSTANBUL CEVİZLİ ANADOLU SPOR-................................. 13:00 18 Mart çim saha

3.GÜN

04.05.2024 Cumartesi

2-3 .............................-İSTANBUL CEVİZLİ ANADOLU SPOR 15:00 18 Mart çim saha

3 takımlı gruplarda 1.gün müsabakasının berabere bitmesi halinde yukarıdaki fikstür aynen uygulanır. 1.gün müsabakası berabere bitmez ise, İkinci müsabakayı birinci müsabakanın mağlubu ile (Bay) kalan takım oynar. Üçüncü müsabaka 1. müsabakanın galibi ile (Bay) takım arasında oynanacak.

3 takımlı gruplarda 3. gün müsabakalarının sonunda, 2 veya 3 takımın puanlarının eşitliği halinde Türkiye Şampiyonası Statüsünün, "Grup Müsabakalarında Puanları Eşit Olan Takımların Derecelerinin Belirlenmesi" maddesi geçerlidir.

FİNAL

4.GÜN 05.05.2023 A GRUBU BİRİNCİSİ - B GRUBU BİRİNCİSİ 13:00 18 Mart çim saha

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş