DEVA İlçe Kongreleri devam ediyor

21.06.2021         

DEVA Partisi Çanakkale'deki örgütlenme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gökçeada Gökçeada 1. Olağan İlçe Kongresi geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirilirken, Ayvacık ve Çan'da ilçe başkanları mazbatalarını aldılar.

DEVA Partisi İlçe Kongreleri`ne devam ediyor. Gökçeada 1. Olağan İlçe Kongresi geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirildi. DEVA Partisi Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan, Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aysun Hatipoğlu, Kurucular Kurulu üyesi Mehmet Avcı ve Trakya-Marmara Bölge Koordinatörü Metin Gürcan`ın da katılımlarıyla gerçekleştirilen kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı`nın okunmasının ardından Gökçeada İlçe Başkanı Bahadır Beyazay`ın konuşması ile başladı. Kongrede Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca ve il teşkilatı ile ilçe başkanları ve yönetimleri de hazır bulundu. Coşku ile geçen kongre sonrasında Deva Partisi İlçe Binasının açılışı yapıldı. Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan açılış sırasında yaptığı konuşmada "Deva Partisi olarak sahada her gün çalışmaya devam ediyoruz" dedi. Gökçeada esnafını da ziyaret eden Deva Partisi ekibi, vatandaşla sohbet edip onların dertlerini dinledi.
DEVA Partisi Ayvacık İlçe Başkanı Meral Çakır oldu. Çanakkale DEVA Partisi`nin ilk kadın İlçe Başkanı olan Meral Hanım mazbatasını Deva Partisi Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan`ın elinden aldı. Çan İlçe Başkanlığı`na ise Mehmet Öz getirildi. Öz`e mazbatasını Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aysun Hatipoğlu takdim etti. Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca atanan ilçe başkanlarına görevlerinde başarılar dileyip, "hep birlikte çok çalışacağız" dedi.
(Haber Merkezi)


© 1998 - 2015 Çanakkale Olay
TÜm hakları saklıdır.


E-mail adresiniz ile abone olun

POPÜLER ETİKETLER